جانشین فرمانده انتظامی ملارد، در اولین روز هفته ناجا از نگهبانان نمونه موسسات حفاظتی و مراقبتی نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کرد.
کد خبر: ۹۳۸۲۰۹۱
|
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵

  سرهنگ "علی محمدی" ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان موسسات خدمات مراقبتی حفاظتی، فعالیت این موسسات را جلوه بارز مشارکت مردم در تامین امنیت دانست و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از نگهبان ساعی تجلیل کرد.
وی با اشاره به واگذاری بخشی از خدمات انتظامی و حفاظتی در قالب مؤسسات غیردولتی با  کنترل و نظارت دقیق پلیس و مدیریت بر نحوه فعالیت آنها، افزود: حضور افراد به عنوان نگهبان در محلات، مجتمع های مسکونی، تجاری و  پشتیبانی از سیستم های حفاظتی با ساماندهی مناسب می تواند یکی از اقدامات اساسی پلیس در پیشگیری از وقوع جرم در جامعه باشد.
در ادامه مدیر موسسات خدمات حفاظتی نیز طی سخنانی ضمن تبریک هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی در زمینه امنیت اقدامات خوبی را انجام داده و موجبات احساس امنیت و آرامش را در بین شهروندان ایجاد کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد در پایان بر بحث پیشگیری از جرائم با آموزش و همکاری بیش از پیش شرکت های انتظام با پلیس تاکید و از نگهبانان نمونه موسسات حفاظتی و مراقبتی نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کرد.
  خبرنگار محمدرضاگودرزی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار