سید میعاد صالحی به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تصویب هیات وزیران، به عنوان مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تعیین شد.
کد خبر: ۹۳۸۲۵۶۹
|
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، سید میعاد صالحی به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تصویب هیات وزیران، مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران شد.

سید میعاد صالحی از جوانان نخبه و انقلابی و متخصص، فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و همچنین رتبه اول جشنواره خوارزمی و عضو بنیاد ملی نخبگان بوده و مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، مشاور وزیر و رییس طرحهای صنایع نوین وزارت صمت، رییس کمیته صنعت و معدن دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور از جمله سوابق وی است.

میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه‌آهن شد

صالحی همچنین دارای سوابق علمی و تخصصی در حوزه حمل و نقل ریلی بوده که از آن جمله می ‌توان به طرح برگزیده جشنواره خوارزمی و چاپ و ارائه چندین مقاله در مجلات آی اس آی و کنفرانس های معتبر بین المللی در حوزه ریلی و همچنین سابقه فعالیت در شرکت های ریلی مسافری و باری اشاره کرد.
ارسال نظرات
آخرین اخبار