وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی عباس کتابی را به عنوان سرپرست دانشگاه کاشان منصوب کرد.
کد خبر: ۹۳۸۲۶۸۹
|
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کاشان به نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، محمدعلی زلفی‌گل با صدور حکمی عباس کتابی را به عنوان «سرپرست دانشگاه کاشان» منصوب کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این حکم آورده است: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش-محور، پژوهش آموزش-محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

عباس کتابی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته برق _ قدرت از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای تخصصی را از دانشگاه پلی تکنیک گرونوبل فرانسه (INPG) اخذ کرده است.

وی عضو هیات علمی دانشگاه کاشان است و سابقه رئیس دانشگاه کاشان، معاون طرح و توسعه، معاون اداری و مالی و معاونت پژوهشی این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار