حسین فردوست، می گوید که فرح دختر دانشجوی فقیری بود که از فرط استیصال برای دریافت کمک مالی به سراغ اردشیر زاهدی در حصارک میرود تا بتواند در پاریس تحصیل و زندگی کند.
کد خبر: ۹۳۸۳۰۸۶
|
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸

به گزارش  خبرگزاری بسیج، کانال تلگرامی درباره زنان به مناسبت سالگرد تولد یکی از فاسد ترین ملکه‌های تاریخ ایران نوشت: حسین فردوست، رئیس بازرسی شاهنشاهی و محرم اسرار محمدرضا پهلوی، درباره آشنایی فرح و شاه میگوید که فرح دختر دانشجوی فقیری بود که از فرط استیصال برای دریافت کمک مالی به سراغ اردشیر زاهدی در حصارک میرود تا بتواند در پاریس تحصیل و زندگی کند.


سر و کله فرح دیبا از کجا پیدا شد؟

درحصارک ویلایی بود که اردشیر زاهدی با تعدادی از رفقای جوان او منتظر شکار دخترها و زنها می‌نشستند. هر مراجعه کننده مونثی، اگر مورد پسند زاهدی واقع میشد به اتاق خواب میرفتند و اگر مورد پسند زاهدی نبود او را به رفقایش که حضور داشتند میداد. که آنها نیز در همان حصارک به اتاق خواب میرفتند.

این بود کار و شغل زاهدی و البته به دوستان انگلیسی و امریکایی‌اش هم چیزهایی میرسید.

حال این دختر با اطلاع از چنین وضعی برای درخواست پول به سراغ زاهدی در حصارک میرود، یعنی بدن خود را تقدیم زاهدی میکند. لابد زاهدی از این دختر خوشش نیامده بود که به محمدرضا تلفن میزند که: دختری این جا آمده و اگر اجازه دهید او را بیاورم.

و اینگونه فرح حصارک، ملکه ایران می شود...

منبع این نوشته کتاب دربار به روایت دربار است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار