برگزاری نشست با موضوع مصرف بهینه انرژی با سخنرانی سرمربی شجره طیبه صالحین حوزه حضرت فاطمه(سلام الله علیه) با میزبانی پایگاه طه برگزار گردید.
کد خبر: ۹۳۸۳۱۸۶
|
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج حسن پور سخنران این نشست اظهار کرد: با توجه به اینکه شاهد ورود آلاینده‌های مختلف در شهر محل زندگی هستیم پس باید بتوانیم انرژی را به درستی مصرف کنیم و باید به نوع وسایل و تجهیزات خانگی که برای زندگی ساخته می‌شود توجه شود علاوه بر این باید آگاه سازی مناسب شهروندان برای استفاده از انرژی صورت گیرد و در نهایت باید به فکر ایجاد یک بازار انرژی باشیم.


وی با بیان اینکه اصلاح قوانین و اصلاح امکانات در بخش انرژی باید شکل گیرد گفت: در بخش انرژی، قوانین وجود دارد و اجرا نمی‌شود و این طرح به دنبال آن است که قوانین به طور صحیح و مطابق با استاندار‌های بین المللی اجرا شود.


وی با بیان اینکه تعداد زیادی آبگرمکن‌های خورشیدی و نیروگاه‌های کوچک مقیاس در برخی از مراکز نصب شده است گفت: در این طرح به طور جدی به دنبال بهینه سازی مصرف انرژی هستیم و شهرداری تهران هم می‌تواند با توجه به بستری که برای انتقال اطلاعات دارد، کمک کند.

وی در ادامه بیان کرد : باید با خرد جمعی و هم افزایی برنامه های مدیریت مصرف را در اولویت قرار بدهیم.کارهای اشتراکی در این زمینه بطور حتم از تاثیرگذاری بالایی برخوردار است.

وی افزود: این جلسه با هدف انتقال و به اشتراک گذاری تجارب در زمینه مدیریت مصرف انرژی برق و پرهیز از موازی کاری در این خصوص می باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار