سردار میرزاده گفت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نهاد بزرگ و جایگاه ارزنده‌ای است به شرطی که تحقیق، پژوهش و ارتباط با نسل‌های متمادی در برنامه‌ها و رویکردهای آن کمرنگ نشود.
کد خبر: ۹۳۸۳۲۷۹
|
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴

سردار «سید رضا میرزاده» رئیس مجمع بسیجیان خوزستان و فرمانده سابق سپاه خوزستان امروز به همراه تعدادی از اساتید و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس به دیدار سرتیپ دوم پاسدار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان آمد و برای وی در این جایگاه ارزنده آرزوی موفقیت کرد.

وی در این دیدار جایگاه حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس را یک پل ارتباطی برای نسل‌ها دانست و اظهار داشت: رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس متعلق به خودشان نیستند بلکه جزیی از تاریخ پرافتخار این مملکت اند و باید برای انتقال حماسه های دوران خود، غفلت و لرزش نکنند.

سردار میرزاده افزود: درس آشنایی با دفاع مقدس بهترین رویداد دفاع مقدس در فضای دانشگاهی کشور است به شرطی که از این ظرفیت، بهترین بهره‌برداری و ارتباط با نسل جوان کشور در حوزه تخصصی دفاع مقدس شکل بگیرد.

رئیس مجمع بسیجیان خوزستان گفت: خوشحالم که جوانان انقلابی و مستعد دیروز از جمله سردار حاجتی به شکلی سریع و مطلوب پله های ترقی را طی کردند و البته راز موفقیت سردار حاجتی رویکرد اجتماعی وی به حوزه‌های ارزشی و معنوی است.

وی متذکر شد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نهاد بزرگ و جایگاه ارزنده‌ای است به شرطی که تحقیق، پژوهش و ارتباط با نسل های متمادی در برنامه ها و رویکردهای آن کمرنگ نشود.

در ادامه این دیدار سردار مرادحاجتی حضور سردار میرزاده در استان و فعالیت‌های وی را یک ظرفیت بزرگ دانست و بیان داشت: تجربیات افرادی که هم رزمنده بودند، هم بار علمی و پژوهشی داشتند و هم ارتباط شان را با جامعه قطع نکردند یک موهبت است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ادامه داد: فرماندهان و رزمندگانی که تجربه تدریس و پژوهش دارند و جنگ را هم لمس کرده اند باید در سنگر دانشگاه نسبت به انتقال تجربیات خود در قالب درس آشنایی با دفاع مقدس همت بگمارند به گونه ای که دانشجوی جوان ما مشتاق حضور در این کلاس ها شود.

در پایان این دیدار مقرر شد جلسه ای با مدیریت کمیته علمی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان تحت عنوان هم اندیشی اساتید درس آشنایی با دفاع مقدس خوزستان برگزار شود تا جدیدترین شیوه های تدریس بررسی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار