آئین تکریم و معارفه شهرداران سابق و جدید منطقه 20 با حضور معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۳۶۱۶
|
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در مراسم تکریم و معارفه که با حضور معاونان، مدیران ارشد و شهرداران نواحی این منطقه برگزار شد، ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند فرهاد افشار شهردار سابق سید محمد ناظم رضوی را به عنوان شهردار جدید منطقه 20 معرفی کرد.
حسین نظری ضمن تبریک ماه ربیع الاول و گرامیداشت هفته وحدت و روز اخلاق و مهرورزی با اشاره به ضرورت توجه به شعار «تهران کلان شهر الگوی جهان اسلام» اجرای رویکرد کارمحوری،محله محوری و ناحیه محوری را برای خدمت رسانی بهینه به شهروندان و کسب رضایت الهی و همچنین رضایتمندی شهروندان ضروری عنوان کرد.
نظری با بیان اینکه هیچ چیزی نباید مانع خدمت رسانی به مردم باشد، رعایت دستورالعمل نگهداشت شهر در فصل پائیز و زمستان را مورد تاکید قرار داد.
تدوین برنامه راهبردی منطقه با هدف کیفی سازی و برنامه محور شدن
فرهاد افشار ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت پیامبر اکرم(ص) گفت: امید است تغییرات مدیریت در شهرداری تهران باعث افزایش رضایتمندی شهروندان شود و توفیق خدمت به مردم شریف ری برای شهردار جدید این منطقه نیز موجب رضایتمندی خداوند متعال باشد.
او با اشاره به اینکه ری از لحاظ هویت و دیپلماسی شهری،از دیگر مناطق متمایز است و وجود بارگاه حضرت عبدالعظیم(ع) و امامزداگان مجاور باعث ارتقاء این جایگاه شده است گفت: برنامه راهبردی این منطقه با هدف کیفی سازی و برنامه محور شدن در قالب یک برنامه 4 ساله با ضرورت توسعه مدیریت استراتژیک در ری تهیه شده است .
افشار توجه به عناصر هویتی؛ ارائه خدمت به شهروندان با افزایش سرانه های خدماتی؛ رعایت صرفه جویی و مدیریت منابع؛ کسب رتبه اول در حوزه نگهداشت شهر؛ کسب رتبه سازمان پژوهشی برتر درحوزه هوشمندسازی و طراحی ده اپلیکیشن برتر برای ارتقاء کیفی و کمی خدمات به شهروندان را از جمله موفقیت های کسب شده در این منطقه برشمرد.
 
جهاد فراگیر خدمات رسانی به شهروندان منطقه 20 آغاز شد
سید محمد ناظم رضوی شهردار جدید منطقه 20 ضمن تبریک اعیاد ربیع الاول و با تاکید بر پتانسیل های تاریخی و مذهبی ری گفت: هویت اصیل تهران از ری نشات می گیرد و باید ظرفیت های شهر باستانی ری به مردم و مدیران نشان داده شود.
رضوی گفت : ضرورت تعمل سازنده با سازمان های دولتی و اجرائی ری موضوع مهمی است که می تواند به معرفی ظرفیت های نهفته این شهر کمک کند و با بهره گیری از شأن حضرت عبدالعظیم(ع) می توان این شهر را به سایر کشورها بشناسانیم.
او با اشاره به اینکه تعامل و همکاری اداره میراث فرهنگی و سایر سازمان های مستقر در ری برای مدیریت شهری این منطقه مهم است بر اجرای برنامه ای منسجم با هدف حل مشکلات و ارتقاء و پیشرفت شهر تاکید کرد و اظهار داشت: رویدادهای فرهنگی و مذهبی که در شهرری اجرا می شود همانند پیاده روی اربعین و روز میلاد حضرت عبدالعظیم(ع) در ابعاد ملی و جهانی است.
رضوی با بیان اینکه تلاش ما اعتمادسازی بیشتر با کمک نهادهای مدنی و اجتماعی است تاکید کرد: هدف اصلی ما ایجاد جهاد فراگیر خدمت رسانی به شهروندان منطقه 20 است.
او خواستار همکاری و همیاری امام جمعه،فرماندار، آستان حضرت عبدالعظیم(ع)، بسیج، سپاه و هیئت ها و مساجد شهرری شد و افزود: شیرینی خدمت رسانی به شهروندان باید در مردم حس شود و به مسئولین شهری انگیزه دوچندان بدهد.
شهردار جدید منطقه 20 با تاکید بر اینکه شعار شهردار تهران با فضای فرهنگی و مذهبی ری بیشتر جلوه می کند و فعالیت ها می بایست برنامه محور باشد گفت: اجرای فعالیت های نگهداشت شهر در فصل پائیز و زمستان، توجه به مدیریت بحران های موجود و همچنین اجرای رویکرد ناحیه محوری و محله محوری با مشارکت معتمدین و سمن ها از جمله برنامه های پیش بینی شده در این منطقه است.
 
 

ارسال نظرات
آخرین اخبار