تبریز- فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص نزاجا با صدور پیامی هفته وحدت را به مسلمین جهان تبریک گفت.
کد خبر: ۹۳۸۳۹۱۹
|
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، در متن پیام تبریک سرهنگ ستاد علی دلاور آمده است؛
بمصداق آیه شریفه «وَ اعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ» مسلمانان جهان با وحدت  خود به یکتایی و یگانگی خواهند رسید، امری که مجد و عظمت و شوکت مسلمین در گرو آن است.
 وحدت مسلمین، به معنای یگانگی و هماهنگی مسلمانان در سایه توحید و نبوت و قرآن و تکیه ننمودن آن ها بر تفرقه های مذهبی و قومی است.

اینک که جبهه استکبار و پیروان شیطان متحد شده اند تا راه مستقیم اسلام ناب محمدی(ص) را با پوشش و فریب به گونه ای دیگر به جهان نمایش دهند پیروان راستین پیامبر گرامی اسلام جهانیان را به صلح و هم بستگی دعوت می کنند و این یگانگی، سنگ بنیان اسلام بوده که توانسته آن را طی چهارده قرن، در برابر عوامل بنیان شکن نگاه دارد.

حضور بیش از یک میلیارد مسلمان و پیشرفت و تعالیِ بی سابقه بعضی از کشورهای اسلامی، جبهه استکبار را به تکاپو انداخته و قطعا آن ها آرام نخواهند نشست.

خشکاندن ریشه های تفکر و اندیشه ضد وحدت در جهان اسلام تنها راه ناکام ساختن دشمنان است و ماموریت خطیر هر مسلمان در دنیای امروزی تجهیز از هر لحاظ حتی سواد رسانه و علم فضای مجازی است.

نامگذاری هفته وحدت به فرمان فرماندهی معظم کل قوا به عنوان رهبر جهان اسلام، هوشیاری و مدیریت قاطعانه ای بود که به دنیا اعلام نماید جمهوری اسلامی ایران، همواره منادی راستین وحدت و اتحاد در جهان می باشد و ماسربازان ولایت و خادم ملت ایستاده و آماده ایم تا ظهور دولت یار فرا رسد.

 ان شاالله

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار