ساری-مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا با تاکید بر اینکه دشمنان از وحدت شیعه و سنی می‌ترسند، خاطرنشان کرد: داعشی‌ها دست پرورد‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی نمیخواهند بین شیعه و سنی وحدت باشد.
کد خبر: ۹۳۸۴۲۲۱
|
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

دشمنان از وحدت شیعه و سنی می‌ترسند / داشتن بصیرت دینی مهم‌ترین وظیفه علمای سنی و شیعه است

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،حجت الاسلام جعفر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در نشست نخبگانی علمای اهل سنت و تشیع با موضوع وحدت امت سلامی ، ضمن تبریک سالروز میلاد پیامبر اعظم(ص) و سالروز امام جعفر صادیق( علیه السلام) با اشاره به وحدت علمای اهل سنت و شیعه، گفت:  وحدت باید در تمامی مسائل صورت بگیرد چرا که وحدت هم جنبه شخصی دارد و هم اجتماعی.

حجت الاسلام رعایتی با تصریح براینکه مردم از علما و نخبگان اهل سنت و تشیع توقع دارند که همیشه و در همه میدان ها جلودار باشند، افزود: امروز وظیفه ما داشتن بصیرت دینی است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با تاکید بر اینکه دشمنان از وحدت شیعه و سنی می ترسند، خاطرنشان کرد: داعشی ها دست پروردهای آمریکا و رژیم صهیونیستی نمیخواهند بین شیعه و سنی وحدت باشد.

حجت الاسلام رعایتی با بیان این مطلب که داعشی ها چهره اسلام را مخدوش کردند، اضافه کرد:واجب است تمام جنایت داعشی ها را برملا کرده و هم اهداف دشمنان را که میخواهند وحدت بین مسلمانان را برهم بزنند، خنثی کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در پایان سخنان خود، تاکید کرد: وحدت را بایددر سبک زندگی  و در تمامی مسائل جاری و ساری کنیم تا مردم از آن الگو بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار