مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به فعالیت سامانه هوای بارشی و سرد در گیلان از عصر فردا گفت: دمای هوا از عصر فردا ۶ تا ۱۵ درجه کاهش می‌یابد و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۹۳۸۴۸۸۹
|
۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، محمد دادرس امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش دمای هوا از عصر فردا در گیلان اظهار کرد: با ورود سامانه هوای سرد و بارشی به آسمان گیلان، بارش باران در مناطق جلگه‌ای و برف در مناطق کوهستانی از عصر فردا آغاز شده و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا از روز دشنبه در سراسر ایتان بیان کرد: وزش شدید باد و کاهش دمای ۶ تا ۱۵ درجه‌ای دمای هوای گیلان از پدیده‌های جوی در این مدت است.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به شدت یافتن بارش‌ها در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه، افزود: با توجه به احتمال بالاآمدن آب رودخانه‌ها، شهروندان و مسافران از مستقر شدن در مجاورت رودخانه‌ها خودداری کنند.

وی با بیان توصیه‌های لازم و ضروری برای فعالیت‌های دریانوردی گفت: دریای خزر امروز با ارتفاع موج ۱۰ تا ۵۰ سانتیمتر، برای فعالیت دریانوردی و صید مناسب و فردا با ارتفاع موج ۱۰ سانتیمتر تا یک متر و ۵۰ سانتی متر، از عصر نامناسب است.

به گزارش بسیج، دمای فعلی شهررشت، مرکز گیلان، ۱۹ درجه سانتی گراد و رطوبت هوای این شهر ۸۰ درصد است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار