خبرهای داغ:
انقلاب ما نه تنها وحدت بین مذاهب اسلامی بلکه وحدت در اقوام ایرانی  را به جهان نشان داد در دفاع مقدس شیعه و سنی  از اقوام مختلف کشور از عرب ،ترکمن،فارس ،بلوچ،کرد و ترک در کنار یکدیگر با دشمن مشترک که جبهه بود از استکبار از سراسر عالم  با وحدت ایستادند و با همین وحدت استکبار جهانی را به زانو در آورند.
کد خبر: ۹۳۸۵۳۰۱
|
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در شهرستان درمیان سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی در یادواری شهدای وحدت منطقه تخته جان گفت: عزت وآبروی هر جامعه بستگی به فرهنگی آن دارد فرهنگ جامعه با آن عزت یا ذلت می دهد لذا اسلام فرهنگی غنی دارد و با شهادت به انسان عزت و کرامت می دهد جامعه که در آن جهاد و دفاع نباشد به نوعی مرده است و امنیت در آن نخواهد بود.

سردار قاسمی ادامه داد:هدیه انقلاب ما اسلام ناب بود چرا که قبل از آن نیز مردم ایران مسلمان بودند ولی اسلام ناب و حقیقی پس از انقلاب به جهان عرضه شد امام خمینی(ره) با اسلام ناب جامعه مرده زمان خود را بیدار کرد .

فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) اظهار داشت:هر جامعه برای رسیدن به سعادت به عواملی نیازمند است اول آرمان آن مهم است آرمان انقلاب ما ایجاد حکومت اسلامی با تاسی به آموزه های دینی بود و در این را هر کجا که با مقاومت و رشادت و شهادت ایستادیم و از آرمانمان دفاع کردیم و زیر باز ظلم ظالمان و مستکبران نرفتیم پیروز بودیم و هر کجا که از آرمان فاصله گرفتیم جز شکست نتیجه ای نداشتیم.

سردارقاسمی  رهبر را یکی دیگر از عوامل سعادت مندی یک جامعه دانست و گفت:تا قبل از انقلاب کشور ما و حاکمان آن مطیع اوامر و اجرا کننده نقشه های آمریکا در سطح منطقه بود امام خمینی(ره) این ملت را از زیر یوق استعمار غرب و آمریکا نجات داد و این مردم را بیدار کردو پس از امام نیز مقام عظمای ولایت به بهترین نحو نه تنها کشور ایران بلکه جامعه مسلمین را رهبری می کنند که ما اثار و برکات آن در در جبهه های مقاومت در سطح منطقه مشاهده می کنیم و همیشه استکبار ستیز بوده اند.

فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام)  مردم را عامل مهم دیگر در رسیدن جامه به سعادت دانست  و بیان داشت:ملت ایران بودند که آرمان ها تحقق بخشیدند و مردم بودند که با روحیه انقلابی فرامین امام و مقام عظمای ولایت در به منصه ظهوررساندندکه امام مردم عصر خود را بالاتراز مسلمین صدر اسلام می دانستد.

سردار قاسمی در پایان اظهار داشت:انقلاب ما نه تنها وحدت بین مذاهب اسلامی بلکه وحدت در اقوام ایرانی را به جهان نشان داد. در دفاع مقدس شیعه و سنی  از اقوام مختلف کشور از عرب ،ترکمن،فارس ،بلوچ،کرد و ترک در کنار یکدیگر با دشمن مشترک که جبهه بود از استکبار از سراسر عالم  با وحدت ایستادند و با همین وحدت استکبار جهانی را به زانو در آورند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها