دکتر غلامرضا منتظری؛نماینده مردم گرگان و آقلا در مجلس شورای اسلامی و نائب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از وزیر کشور خواست تا دولت برای نجات "خلیج گرگان" و احداث "راه‌آهن گرگان ـ مشهد" فکری کند.
کد خبر: ۹۳۸۵۴۷۸
|
۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸

دولت برای نجات

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان،غلامرضا منتظری دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان بعد ازظهر دیروز در مراسم معارفه استاندار گلستان با حضور وزیر کشور، اظهار داشت: از نظر اخلاقی وظیفه داریم از تلاش‌هایی که در گذشته انجام شده قدردانی کنیم و برای همین مجمع نمایندگان استان صمیمانه از دکتر حق‌شناس، استاندار سابق گلستان تشکر می‌کنیم زیرا در هیچ مسیری نمایندگان استان را تنها نگذاشت.

وی گفت: استاندار جدید گلستان نیز در مناصب گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و حالا خود را مهیای مسئولیتی خطیر و سترگ کرده است. بنابراین انتطار داریم استاندار جدید از مدیران بخواهد آستین همت را بالا بزنند تا غبار محرومیت از سیمای استان زدوده شود.

منتظری با بیان اینکه برای تحول در استان‌ها نیازمند یک طرح جدی هستیم، ادامه داد: ما معتقدیم کشور دچار روزمرگی شده و اگر بناست به جایی برسیم باید تمام جد و جهد خود را متوجه استان‌ها کنیم. این موضوع را به صورت مکتوب به رئیس جمهور و معاون اول وی به صورت مکتوب پیشنهاد کردیم تا از استانداران بخواهند چشم‌انداز 5 ساله خود را با الهام از اسناد بالادستی در جمع رسانه‌ها و نخبگان رونمایی کنند.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان هم چنین از استاندار جدید و وزیر کشور خواست به هفت موضوع جدی در استان گلستان توجه کنند که مهم‌ترین موضوع آن بحث تامین آب شرب است که در صورت بی‌توجهی به این موضوع شاهد بحران خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار