مسئول اشراف بسیج گفت: اشراف با تمرکز بر نیاز های پاسداری انقلاب عملکرد بسیج را منطبق با منویات و فرامین معظم له را پایش کرده و با ایجاد فضای گفتمانی نقش خود را ایفا می کند.
کد خبر: ۹۳۸۹۴۶۴
|
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج و مقداد فرمانی مسئول اشراف سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

مقداد فرمانی طی سخنانی اظهار داشت: سیاست های کلی سازمان بسیج امروز به عنوان سند راهبردی اعتلای بسیج به تایید فرمانده معظم کل قوا رسیده است. بر این اساس از سال گذشته اقداماتی در سطح سازمان و سپاه های استانی اجرا شده است.


وی با اشاره به استقرار و پیاده سازی سامانه مانیتورینگ بسیج به نام "مبنا"گفت: به حول قوه الهی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون رصد کلیه معاونت‌ها و  سازمانهای اقشار بسیج از طریق این سامانه صورت می گیرد. در حال حاضر دو معاونت تعلیم و تربیت بسیج و تربیت بدنی به عنوان آزمون درحال ارزیابی نواحی مقاومت هستند.

فرمانی با تاکید بر رصد دائم فرامین و بیانات فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: اشراف با تمرکز بر نیاز های پاسداری انقلاب عملکرد بسیج را منطبق با منویات و فرامین معظم له را پایش کرده و با ایجاد فضای گفتمانی نقش خود را ایفا می کند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار