فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند خبر داد
همدان-فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۷ خرده فروش مواد مخدر در ۷۲ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۳۸۹۶۲۴
|
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴

سرهنگ احمد ساکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: اجرای طرح‌های مستمر و مقطعی مبارزه با مواد مخدر توسط پلیس نهاوند در ۷۲ ساعت گذشته در دستور قرار گرفت و با برگزاری جلسات برنامه‌ریزی مداوم و با تغییر تاکتیک‌های ماموریتی، این طرح‌های عملیاتی توسط یگان‌های انتظامی شهرستان اجرا شد.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیز با توجه به این که کانون اصلی اقدام در طرح‌ها و عملیات‌ها بوده در ۷۲ ساعت گذشته با همکاری دیگر یگان‌های انتظامی در این راستا اقدام و یک کیلو و ۳۰۰ گرم انواع مواد مخدر را در سطح شهرستان کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند تصریح کرد: در این عملیات اجرایی در سه روز گذشته هفت خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر و  با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی گفت: پلیس نهاوند با طرح ریزی عملیاتی و پیش بینی منسجم، رصد اطلاعاتی، اشرافیت اطلاعاتی، کشف علمی جرایم و پیشگیری کارآمد، اقدامات عملیاتی و انتظامی متناسب در حوزه‌های مختلف جرایم و آسیب‌های اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده و به اقتضای شرایط اجرایی می‌کند.  

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها