فرمانده و نمایندگی ولی فقیه در سـپاه فلاورجان، فرماندار، امام جمعه ، فرمـانده نیروی انتظـامی ، رئیس بنیـاد شهید و امور ایثـار گران و دیگر مسئولین  شـهرسـتان فلاورجان با خانواده شهید محـمد رضا شفیعی دیدار نمودند.
کد خبر: ۹۳۸۹۶۹۷
|
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از فلاورجان ؛ فرمانده و نمایندگی ولی فقیه در سـپاه فلاورجان، فرماندار، امام جمعه ، فرمـانده نیروی انتظـامی ، رئیس بنیـاد شهید و امور ایثـار گران و دیگر مسئولین  شـهرسـتان فلاورجان با خانواده شهید محـمد رضا شفیعی دیدار نمودند.

 شهید گمنام محمد رضا شفیعی از طریق انجام آزمایش DNA شناسایی شد. این شهید عزیز در سال‌ گذشته، پس از عدم شناسایی (علیرغم تلاش‌های انجام شده) به‌عنوان شهید گمنام دفن شده بود.

شهید محمد رضا شفیعی  متولد 1344 در شهرستان فلاورجان محله افجد در خانواده ای مذهبی و کشاورز به دنیا آمد و دوره ابتدایی و بعد از آن دوره راهنمایی را طی و وارد دبیرستان  گردید که در کلاس دوم متوسطه در حال تحصیل بوده است ، با شروع جنگ تحمیلی علیه کشور عزیز مان لبیک به فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) گفت و از لشکر 8 نجف اشرف به جبهه حق علیه باطل اعزام گردید و در تاريخ 30 مرداد ماه 1361  در عملیات رمضان   درسن 17 سالگی به شهادت رسیدند که پبکر پاکش درمنطقه پاسگاه زید برجای ماند و در سال 1399 در بهداری شهدای نیروی زمینی  به نام شهید گمنام تدفین شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار