خبرهای داغ:
حجت الاسلام مجیدی گفت: موضوع مهم همراهی و کمک در بحث وصول مطالبات اوقاف است که امروز از مشکلات اصلی این نهاد است اما دستگاه‌های مرتبط همراهی لازم را ندارند.
کد خبر: ۹۳۸۹۹۴۱
|
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

قزوین_به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام سیدمصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین امروز در جلسه استانی کمیته وصول مطالبات اوقاف استان قزوین، با تاکید بر اینکه بیشترین مطالبات اوقاف با اشخاص حقیقی است، خاطرنشان کرد: در مقابل نهادهایی که باوجود مشکلات حساسیت زیادی روی پرداخت مطالبات موقوفات دارند متاسفانه برخی دستگاه‌ها این حساسیت را ندارند که انتظار داریم نسبت به پرداخت مطالبات حساسیت به خرج دهند.

حجت الاسلام مجیدی با بیان این مطلب که مطالبات موقوفات استان از اشخاص حقیقی و حقوقی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال است اظهار کرد: باتوجه به خدمات گسترده اوقاف، انتظار همراهی داریم اما متاسفانه در برخی مواقع این همراهی کمرنگ است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اعلام اینکه پروژه های متعدد موقوفات را داریم که الان از محل موقوفات و براساس نیات واقفین درحال انجام است، اظهار کرد: موضوع مهم همراهی و کمک در بحث وصول مطالبات اوقاف است که امروز از مشکلات اصلی این نهاد است اما دستگاه‌های مرتبط همراهی لازم را ندارند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
آخرین اخبار