معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان :
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: نخستین همایش نماز در سپاه امام سجاد علیه السلام استان با شعار «نماز، قدرت و اقتدار معنوی سپاه» با حضور سردار حسین محبی معاون فرهنگی تبلیغات کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر مسئولان استانی امروز سه شنبه در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه بندرعباس برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۹۰۱۰۲
|
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴

سرگرد پاسدار محمد سالاری در حاشیه این همایش با اشاره به آثار و فواید نماز بیان کرد: نماز در مکتب ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و آیات و روایات مختلفی درباره اهمیت نماز وارد شده است؛ نماز باعث آرامش روح خانواده و آرامش روح بشریت می‌شود و می‌تواند انسان را به آرامش برساند.

وی خاطرنشان نمود: تقویت قدرت معنوی و معنویت بخشی به کارکنان سپاه و تلاش برای فعال نمودن ظرفیت های بالقوه علمی، فرهنگی و هنری در سپاه برای ترویج فرهنگ نورانی نماز از مهم ترین اهداف این همایش است.

سالاری یادآورشد: این همایش با شعار «نماز نماد قدرت و اقتدار معنوی در سپاه» و با هدف ارتقای سطح منزلت نماز در بین پاسداران و سربازان وظیفه سپاه برگزار شد.

دبیر همایش نماز در سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان اضافه نمود: دراین همایش شعر، پوسترو عکس نوشته با موضوع نماز به دبیرخانه ارسال گردید که برترین ها مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی ادامه داد: از تولیدات رسانه ای و تلویزیونی با موضوع نماز نیز با حضور معاون فرهنگی تبلیغات کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان، فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان،  مدیرکل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی گردید.

در پایان این همایش از 30 نفر از فرماندهان، مسئولین، مبلغین و فعالین حوزه نماز در رده های سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان، با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر شد.

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار