مسئول گروه جهادی دانشجویی بنت الهدی صدر شهرستان فردوس خبر داد:
مجلل گفت: گروه جهادی بنت الهدی صدر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهرستان فردوس با دلیل فعالیت های جهادی مستمر و پیوسته در طول سال، از بین ۱۰۰ گروه جهادی در سطح کشور به عنوان گروه جهادی برتر معرفی شد.
کد خبر: ۹۳۹۰۲۷۷
|
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، گروه جهادی بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان شهرستان فردوس به عنوان گروه جهادی برتر از بین ۱۰۰ تیم جهادی در سال ۱۴۰۰ معرفی شد.

زینب مجلل مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فردوس و مسئول گروه جهادی بنت الهدی صدر این شهرستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزادی بسیج از خراسان جنوبی گفت: گروه جهادی بنت الهدی صدر شهرستان فردوس از سال ۹۷ تاکنون در این شهرستان فعالیت جهادی دارد.

وی با بیان اینکه گروه جهادی بنت الهدی صدر امسال برای اولین بار به عنوان گروه جهادی برتر شناخته شد، گفت: استمرار و ادامه دار بودن فعالیت‌های جهادی و مشارکت حداکثری دانشجویان دانشگاه فرهنگیان فردوس در اردو‌های جهادی از جمله ملاک‌ها و شاخص‌های انتخاب گروه جهادی بنت الهدی صدر به عنوان برترین‌ها در استان و کشور بود.

مجلل افزود: در گروه جهادی بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان فردوس ۱۰ تا ۵۰ نفر جهادگر بسته به بازه زمانی مختلف فعالیت دارند.

وی بیان کرد: عمده فعالیت‌های گروه جهادی بنت الهدی صدر فردوس در زمینه آموزشی و کمک تحصیلی به دانش آموزان مقطع ابتدایی خصوصا در دوران کرونا و تعطیلی مدارس است.

مسئول گروه جهادی بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان فردوس، هدف از ورود به عرصه خدمت و جهاد را کمک به هم نوعان خود دانست و گفت: امیدواریم تا با ورود جهادگران به عرصه خدمت رسانی و کمک به نیازمندان انگیزه توجه سایر افراد جامعه جهت ورود به این راه هموار و فراهم شود.

وی با بیان اینکه بیشتر هزینه‌ها و امکانات اردو‌ها توسط خود جهادگران و دانشجویان تهیه می‌شود، افزود: البته سازمان‌ها و نهاد‌های کمک رسان از جمله بسیج و سپاه در این زمینه با ما همکاری داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار