نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاسیس کارخانه تولید پنل های انرژی خورشیدی با سرمایه گزاری شستا در ازنا در دستور کار قرار گرفته است، گفت: تاسیس کارخانه تولید آهک هیدراته نیز با سرمایه گزاری شستا در دورود ابلاغ شد.
کد خبر: ۹۳۹۰۳۶۴
|
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حسین گودرزی در تشریح دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،گفت: جلسه مذکور با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل شستا برگزار شد.

نماینده  مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاسیس کارخانه تولید پنل‌های انرژی خورشیدی با سرمایه گزاری شستا در ازنا در دستور کار قرار بگیرد، تصریح کرد: تاسیس کارخانه تولید آهک هیدراته با سرمایه گزاری شستا در دورود ابلاغ شد.

وی ادامه داد: شستا با مشارکت دیگر شرکاء نسبت به راه اندازی شرکت بهراد اقدام نماید و از همین رو  شستا نسبت به تکمیل پروژه فاز چهار سیمان دورود  نیز  مقرر شد در این جلسه اقدام نماید.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس یادآورشد: کارخانه سیمان دورود نسبت به احیاء و ایجاد پارک جنگلی و پارک محله در حد فاصل کارخانه سیمان و شهرک قدس (قلعه ضرغام) اقدام نماید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار