شاهرود_معاون آموزش و پرورش استان، ضمن تاکید بر بازگشایی تدریجی، اقتضایی و تکاملی، پیگیری و مداخله جدی ادارات آموزش و پرورش را در تصمیمات مدارس پیرامون بازگشایی خواستار شد.
کد خبر: ۹۳۹۰۴۲۷
|
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، نشست معاونان آموزش متوسطه و کارشناسان شاهد و ایثارگران شهرستان‌ها و مناطق استان سمنان، در سالن خوارزمی پژوهشسرای دانش آموزی مدیریت آموزش و پرورش شاهرود برگزار شد.
حسین رشیدی معاون آموزش متوسطه استان، هدف از تشکیل این جلسه را تقریب نگرش در شهرستان‌ها و مناطق به ویژه در موضوع بازگشایی مدارس دانست و ضمن تاکید بر بازگشایی تدریجی، اقتضایی و تکاملی، پیگیری و مداخله جدی ادارات آموزش و پرورش را در تصمیمات مدارس پیرامون بازگشایی خواستار شد.
او در ادامه رشد و ارتقای معاونت آموزش متوسطه در همه شاخص‌ها و مولفه‌ها را حاصل تلاش مضاعف مجموعه همکاران این حوزه در سراسر استان دانست و با اشاره به اینکه چالش مثبت آموزش و پرورش، مطالبه کیفیت آموزشی است، بکارگیری روش‌ها و فنون کیفیت بخشی آموزشی را در مدارس ضروری خواند.
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود نیز ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین حاضر در جلسه، استقرار نظام مدرسه محوری را رکن اساسی برنامه‌های نظام تعلیم و تربیت برشمرد و گفت: با اجرای صحیح این طرح؛ ارتقای کیفیت آموزشی، افزایش رضایت شغلی و اصل اعتماد سازی محقق خواهد شد.
سیدمحمد موسوی رشد ۱۳ درصدی رتبه‌های زیر ۲۰۰۰ کنکور سراسری، دستیابی به بالاترین رشد توسعه متوازن در سطح استان، کسب رتبه برتر پژوهشسرای دانش آموزی در سطح کشور، سهم بالغ بر ۶۰ درصدی شهرستان از رتبه‌های کشوری استان در مسابقات علمی فرهنگی و هنری، قرار گرفتن کانون ملی شهید بهشتی در بین ۵ کانون برتر کشور و درخشش دانش آموزان شاهد در جشنواره‌های ملی را بخشی از مهمترین دستاورد‌های این مدیریت در سال گذشته برشمرد و از تلاش ارزنده کلیه دست اندرکاران کسب این افتخارات قدردانی نمود.
روسای ادارات آموزش متوسطه نظری، آموزش متوسطه دوره اول، تکنولوژی و گروه‌های آموزشی و شاهد و ایثارگران نیز چالش‌های مهم حوزه خود را با معاونان و کارشناسان زیربط مطرح نموده و ضمن تقدیر از اقدامات خوب صورت گرفته در شهرستان‌ها و مناطق، خواستار رفع نقایص و ضعف‌های موجود شدند.
شاایان ذکر است در پایان این جلسه و همزمان با پخش زنده آیین اختتامیه کشوری هفدهمین جشنواره الگو‌های برتر تدریس از خانم‌ها زینب عباسی و محیا سادات آقایان دبیران توانمند شهرستان شاهرود و دارندگان رتبه‌های اول و سوم کشوری این دوره از جشنواره تجلیل شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار