سرپرست پلیس آگاهی لرستان گفت: با تلاش ضربتی پلیس آگاهی استان، سارق منزل و اماکن عمومی با ۱۴ فقره سرقت در خرم‌آباد شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۹۳۹۰۶۰۶
|
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان،سرهنگ عبدالرضا رخشان امروز در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن عمومی در سطح شهرستان خرم آباد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی و اطلاعاتی و بررسی میدانی از صحنه‌های سرقت، یک سارق شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.

سرپرست پلیس آگاهی لرستان تصریح کرد: متهم علی رغم انکار به بزه انتسابی پس از مواجه شدن با ادله پلیس و محرز بودن نقش آن در سرقت‌ها لب به اعتراف گشود و به ۱۴ فقره سرقت اعم از ۵ فقره سرقت منزل، ۴ فقره سرقت اماکن عمومی، ۴ فقره سرقت موتورسیکلت و یک فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ رخشان با اشاره به اینکه در این رابطه یک مالخر نیز دستگیر شده است، گفت: متهم همراه پرونده تحویل مراجعه قضائی شد.

وی با تأکید بر استمرار اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط و محلات آلوده از وجود مخلان نظم عمومی و سارقان به منظور پیشگیری از وقوع سرقت در شهرستان، از عموم شهروندان خواست، نسبت به نگهداری و حفاظت از اموال خود توجه و جدیت بیشتری داشته و در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار