خبرهای داغ:
سرهنگ طاهرخانی به همراه حجت الاسلام عدالتی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی شهرستان البرز بازدید کردند.
کد خبر: ۹۳۹۰۶۴۱
|
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵

قزوین_به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی باحضور سرهنگ طاهرخانی فرمانده ناحیه و حجت الاسلام عدالتی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه و سرگرد شمسینی مسئول روابط عمومی ناحیه امام رضا (ع)البرز ضمن بازدید از مسئولین کتابخانه عمومی شهر البرز تقدیر تشکر به عمل آمد.

سرهنگ طاهرخانی در این بازدید بیان کرد: با توجه به اینکه در عصر تکنولوژی قرارداریم و با درسترس بودن ابزار تکنولوژی و متنوع بودن اطلاعات باید سعی شود در عرصه کتاب و کتابخوانی امکاناتی فراهم شود که کتاب در دسترس جمعیت هدف قرار گیرد.

حجت الاسلام عدالتی نیز در این بازدید بیان کرد: باید نسبت به معرفی نقش مهم کتاب و کتابخوانی به‌عنوان یک ظرفیت فرهنگی و اجتماعی در پیشگیری و کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی بهره‌برداری نمود.

در ادامه این بازدید سرگرد شمسینی گفت: در هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های متعددی از جمله مسابقات کتابخوانی، برگزاری طرح مبادله کتاب، نوسازی کتابخانه های باز برای استفاده کارکنان، استفاده کتاب های صوتی دربین کارکنان اهدا کتاب به فعالان عرصه کتابخوانی اجرا می شود.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
آخرین اخبار