نماینده ولی فقیه خوزستان در جلسه بررسی مشکلات ملاشیه از مدیران خواست تا تمام توان خود را برای حل مشکلات پای کار آورند.
کد خبر: ۹۳۹۰۹۳۹
|
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱

جلسه بررسی مشکلات منطقه ملاشیه در بیت حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان و با حضور مدیران استانی و شهری، فرمانده سپاه، ولی حضرت عصر (عج)، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری برگزار شد.

در این جلسه که با حضور ۱۶ نفر از مسئولین اجرایی استان برگزار شد، بصورت ویژه نسبت به حل مشکلات منطقه ملاشیه اعم از تکمیل شبکه فاضلاب، آسفالت، شبکه روشنایی، جاده‌های مواصلاتی، امکانات فرهنگی ورزشی، بازارچه‌های محلی، مدارس، ساماندهی معابر و اسناد اراضی و تکمیل زیرساخت‌های منطقه، بحث و گفتگو شد.مدیران تمام توان خود را به میدان بیاورند

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در ابتدای سخنان خود در این نشست ضمن اشاره به آیه شریفه «اِنّ معَ الْعُسرِ یُسرا»، اظهار کرد: هرگاه کار‌ها سخت‌تر می‌شود باید امیدوارتر بود تلاش بیشتری کرد، چرا که خدا این وعده را داده که بعد از هر سختی آسانی است.

وی در خصوص مشکلات منطقه ملاشیه افزود: ملاشیه به عنوان یک پکیج مشکلات و میزانی برای محک مسئولان است.

امام جمعه اهواز ضمن اشاره به تجمیع تمام ظرفیت‌ها در ایام آبگرفتگی در سال‌های گذشته تاکید کرد: باید قبل از وقوع مشکلات، ظرفیت‌ها را پای کار بیاوریم.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان به اهمیت مسائل حوزه عمرانی و فرهنگی در شهر اشاره کرد و گفت: هر کس در این حوزه‌ها می‌تواند کاری را انجام دهد باید گوشه‌ای از کار را به دست گرفته و در این راستا توقع بر این است که مدیران تمام توان خود را به میدان بیاورند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد ضمن اشاره به موفقیت مدیریت یکپارچه در کارها، عنوان کرد: با ایجاد یک مدیریت یکپارچه برای حل مشکلات ملاشیه، که شهردار می‌تواند وظیفه آن را بر عهده بگیرد، می‌توان قرارگاهی در منطقه ملاشیه تشکیل داد که نقش بزرگی را در حوزه عمرانی و فرهنگی برای منطقه ایفا کند.

وی افزود: باید تمام ظرفیت‌ها را با کمک شهردار و نظام مدیریت یکپارچه‌ای که می‌تواند اتفاق بیفتد، پای کار بیاوریم.

امام جمعه اهواز در ادامه به مسئله زمین خواری‌ها اشاره کرد و افزود: باید و حائل و کمربندی برای حوزه شهر و حاشیه شهر ایجاد کرد تا در این حوزه دست زمین خواران کوتاه شود.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد بیان کرد: انسان‌های فاسدی در برخی دستگاه‌ها وجود دارند که اطلاعاتی را در خصوص زمین‌های شهر به زمین خواران می‌دهند که به واسطه آن شاهد گسترش معضل حاشیه نشینی در شهر هستیم.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان به ضرورت همکاری دستگاه‌ها با شهرداری برای مدیریت مشکلات منطقه ملاشیه و مشکلات شهر اشاره کرد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس اگر ارتش و سپاه همکاری نمی‌کردند، حملات دشمن دفع نمیشد؛ در مدیریت شهری نیز باید همه دستگاه‌ها به کمک شهرداری بیایند و برای حل مشکلات همیت و همکاری داشته باشند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار