فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۹۱۲۴۳
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت،

سردار “محمد عبدالله پور” فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن‌ این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم


پنجم آذر ماه سالروز تاریخی صدور فرمان رهبر کبیر حضرت امام خمینی (ره) در مورد تشکیل بسیج مستضعفان را در حالی گرامی می داریم که این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت و سر زندگی سال‌های آغازین تولد خود، در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی، فرهنگی و اجتماعی‌جمهوری اسلامی حضور دارد. 

اندیشه متعالی بسیج از عمق معارف الهی توسط بنیانگذار حکیم انقلاب اسلامی شکل گرفت و در فرد فرد مردم انقلابی میهن اسلامی ریشه دوانید و در سازمان بسیج مستضعفین عینیت یافت و به فرهنگی فراگیر، گسترده و جهان شمول تبدیل شد‌.

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که از عمق معارف الهی توسط بنیانگذار حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و در فرد فرد مردم انقلابی میهن اسلامی ریشه دوانید و اکنون فرهنگی فراگیر و گسترده جهان شمول تبدیل گشت.

آری بسیجی شاخ و برگ درختی است که با ایثار و فداکاری تمام مجاهدان از صدر اسلام تاکنون پیوسته مراقبت شده تا عطر دل انگیز آن بهار صلح و امنیت را برای میهن اسلامی مان به ارمغان بیاورد.

اینجانب هفته بسیج را به محضر مقام معظم رهبری، همه بسیجیان سرافراز و مردم ولایتمدار و بسیجی گیلان تبریک عرض کرده و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور
فرمانده سپاه قدس گیلان

ارسال نظرات
آخرین اخبار