سردار شاهوارپور در صبحگاه سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان؛
فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان با اشاره به نقش محوری و کلیدی بسیج در جامعه گفت: تهدید از سوی دشمنان وجود دارد و آنها در صدد این هستند تا امنیت و آسایش مردم را مختل کنند.
کد خبر: ۹۳۹۱۲۵۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار حسن شاهوارپور پیش از ظهر امروز شنبه در صبحگاه سپاه ولی عصر(عج) خوزستان ضمن تبریک هفته بسیج در جمع خبرنگاران گفت: امام راحل در سال ۵۸ این شجره طیبه بسیج را غرس کرد چون ایشان تهدیدها و توطئه‌های دشمنان را می‌دید که چگونه می‌خواهند که این نظام را سرنگون و برای مردم مشکلاتی را ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات بسیاری توسط بسیج در طول ۴۲ سال گذشته برای مردم انجام شده که باید این امور یادآوری شوند، افزود: بسیج در دفع و نابودی دشمنان در هشت سال دفاع مقدس در کنار ارتش و سپاه نقش محوری داشته است.

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه بسیج شهدای والامقام را تقدیم مردم و انقلاب اسلامی کرده است، تاکید کرد: بسیج بعد از جنگ نیز همیشه در کنار مردم و به هنگام بروز مشکلاتی نظیر سیل و زلزله حضور داشته است و تا حد امکان و به طور داوطلبانه سعی می‌کند تا مشکلات مردم برطرف شوند.

شاهوارپور با تاکید بر اینکه بسیج برای همه رده‌های سنی است و امید می‌رود که بسیج از سوی مردم - ادارات و نهادها حمایت و پشتیبانی شوند، گفت: حضور بسیج در جامعه یکی از ضرورت‌هاست چون تهدید از سوی دشمنان وجود دارد و آنها در صدد این هستند تا امنیت و آسایش مردم را مختل کنند.

وی با یادآوری اینکه به مناسبت هفته بسیج بیش از یک هزار و ۲۰۰ برنامه در استان خوزستان اجرا می‌شوند، گفت: افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی، احداث منزل برای محرومان، ساخت و تعمیر مدارس، آبرسانی، رزمایش جمع‌آوری و ارسال ۲۰ هزار بسته کمک مومنانه به مناطق محروم و تجلیل از یک هزار و ۴۰۰ نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس از جمله برنامه‌هایی هستند که در هفته بسیج امسال در خوزستان اجرا می‌شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها