فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه خانواده شهدا خواسته ای از جز حمایت از ولایت فقیه و دفاع از انقلاب ندارند، خاطرنشان کرد: باید قدر نعمت هایی مثل خانواده های شهدا را دانست.
کد خبر: ۹۳۹۱۲۷۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱

خبر

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، سردار سیاوش مسلمی در اولین روز از گرامیداشت هفته  بسیج به دیدار خانواده معظم شهید محمد اسماعیل خلیلی و خانواده جانباز شهید رحیم اسماعیلی در ساری رفت. 

سردار مسلمی در دیدار با خانواده شهید اسماعیلی با اشاره به مقام شامخ شهیدان گفت: شهدا در پیش خدای متعال اجرعظیمی دارند و همچنان که در قرآن گفته شده است شهدا عند ربهم یرزقنون هستند.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا طبق فرموده امام راحل چشم و چراغ این ملت و مملکت هستند، افزود: شهدا برای انقلاب از همه هستی خود گذشتند و ما هم باید مسیر شهدا را با قدرت ادامه بدهیم .

سردار مسلمی در ادامه با تصریح بر اینکه خانواده شهدا خواسته ای از جز حمایت از ولایت فقیه و دفاع از انقلاب ندارند، خاطرنشان کرد: باید قدر نعمت هایی مثل خانواده های شهدا را دانست.

خبر

سردار مسلمی همچنین در دیدار خانواده جانباز شیمیایی شهید رحیم اسماعیلی هم از صبر و استقامت خانواده جانبازان تقدیر کرد و گفت: جانبازان الگوی صبر و ایثار هستند.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه باید صبر و استقامت را ازخانواده معزز جانبازان الگوبرداری کنیم، افزود: جانبازان شاگردان مکتب علمدار کربلا حضرت ابوالفضل( س) هستند که درس ولایت مداری را به جامع میدهند.

به گزارش بسیج، شهید محمد اسماعیل خلیلی از شهدای دهه شصت انقلاب  است . این شهید عزیز جز اولین نیروهایی بود که به عضویت گروه شهید در آمد و در درگیری با منافقین به شهادت رسید.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار