معاون عمرانی استانداری ایلام گفت: زیرساخت‌های کنگره شهدا توسط دستگاه‌های اجرایی استان فراهم شده است.
کد خبر: ۹۳۹۱۳۰۳
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج،احمد کرمی در جریان بازدید از محل برگزاری کنگره سه هزار شهید گرانقدر استان ایلام اظهار داشت: شهدا چشم و چراغ ملت هستند بنابراین باید برای حفظ شأن و جایگاه شهدا و خانواده آنان تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن نظام دارند، افزود: اگر توجه‌ای به این موضوعات نداشته باشیم و نتوانیم ارزش‌های دفاع مقدس را برای نسل جوان نهادینه کنیم برای شهدا هیچ کاری انجام نداده‌ایم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام با بیان اینکه استان ایلام آماده برگزاری کنگره عظیم سه هزار شهید گلگون کفن است، تصریح کرد: اقتدار، آرامش و امنیت امروز ایرانی اسلامی را مرهون خون شهداست و همه ما بدهکار خون شهدا هستیم و وظیفه داریم در مسیر آنان در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اصیل مقدس انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

وی با اشاره به برگزاری کنگره سه هزار شهید استان، بیان کرد: کرد: در این راستا همه دستگاه‌ها از بدو آغاز فعالیت ستاد کنگره، انصافاً با تمام بضاعت موجود پای کار بودند.

معاون استاندار ایلام بیان کرد: امید است که مسئولان استانی‌در این روزهای پایانی امورات محوله را برای برپایی هرچه بهتر برگزاری کنگره شهدا به اتمام برسانند.

گفتنی در این بازدید سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان و جمعی از مدیران کل حضور داشتند.

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار