تبریز- فرمانده سپاه میانه بسیج و گروه های جهادی آن را از مهمترین رویش های انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروز کار بسیج، خلق بزرگترین و ارزشمندترین کارها در کنار مردم و برای مردم است.
کد خبر: ۹۳۹۱۴۴۰
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسین محمدی در رزمایش اقتدار جهادگران میانه،  با اشاره به حضور بسیج در تمامی عرصه ها و مکان های مورد نیاز کشور و انقلاب، نقش آفرینی بی نظیر آنان در رونق بخشی به تولید و تحقق شعار سال، دفاع نظامی و اقتصادی، خارج کردن کشور از بحران هایی همچون سیل و زلزله، و ... را یادآور شد.

وی بیان کرد: هر کجا خلایی در کشور مشاهده می شود و مشکلی گریبانگیر ملت و نظام است، اولین کسی که ورود کرده و نقش آفرینی سازنده دارد، بسیج و گروه های جهادی است.

محمدی با یادآوری فعالیت های گسترده بسیج در عرصه های جهادی و سازندگی کشور، گفت: جهادگران بسیج نه به صورت زبانی بلکه به صورت عملی به عرصه حل مشکلات مردم ورود می کنند و با حضور موثر خود، دو حماسه را همزمان رقم می زنند یعنی هم مشکلات را حل می کنند و هم مشارکت همگانی برای حل مشکلات را در بین مردم، فرهنگ سازی می کنند.

   رزمایش گروه های جهادی شهرستان میانه با حضور صدها نفر از جهادگران بسیجی با اجرای صبحگاه مشترک آغاز شده و گروه های جهادی بسیج با بدرقه مسئولین، برای خدمات رسانی به مردم در طول هفته بسیج به محلات مختلف شهر اعزام شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار