پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به بسیجیان و ارکان تربیتی بسیج به مناسبت هفته بسیج
حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی گفت:پنجم آذرماه آغاز حرکت شایستگان است و مقتدایش حضرت مهدی صاحب الزمان علیه السلام و بسیج کربلای پیروز است و نه کربلای دیروز، اینک ترنم بسیج مستضعفین را به گوش جان بشنویم.
کد خبر: ۹۳۹۱۸۸۹
|
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان‌جنوبی ، متن پیام نماینده مقام معظم رهبری در استان خطاب به بسیجیان و ارکان تربیتی بسیج به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب ما اسلام ناب است که همچون باران رحمت فراگیر بر جامعه بشری سایه گسترد و فراز و نشیب و خار و گل را فرا گرفت، اما در نتیجه متفاوت بود و رمز آن شرط شایستگی است. صالح یعنی شایسته پذیرش حق و عدل و انصاف به این معنی که مزاج روح، دوا را جذب نماید، زیرا در معنی آن مفید بودن لحاظ شده، چون دارو را روان فاسد، جذب نمی‌کند تا مفید افتد و نیز صالحون وصف اولوالعقل آمده، زیرا در عقل واقع بینی و عاقبت سنجی لحاظ گردیده و شایسته آن باشد که فرصت را چنان تنظیم نماید که از هر نتیجه بطور پلکانی مقدمه‌ای بسازد بر نتیجه‌ای فراتر و به این معنی بسیج سیر و سفر الی الله به سوی کمال بی نهایت است.
این استعداد اسلام است و استعداد انسان و برهانش عمل نه ادعاست.
پنجم آذرماه آغاز حرکت شایستگان است و مقتدایش حضرت مهدی صاحب الزمان علیه السلام و بسیج، کربلای پیروز است و نه کربلای دیروز. اینک ترنم بسیج مستضعفین را به گوش جان بشنویم
هر که دارد هوس کربلا بسم الله …
هر که دارد سر همراهی ما بسم الله …

سید علیرضا عبادی
۲۹/آبان ماه/ ۱۴۰۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها