در بیانیه سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی قم به مناسبت هفته بسیج آمده است:بسیج، مولود انقلاب، زائیده تفکر ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) و تداعی کننده رشادت‌ها، پاکی‌ها و حماسه‌ها است.
کد خبر: ۹۳۹۲۱۸۸
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم،متن این بیانیه بدین شرح است:

بسیج، مولود انقلاب، زائیده تفکر ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) و تداعی کننده رشادت‌ها، پاکی‌ها و حماسه‌ها است. درهفته باعظمت و پربرکت بسیج، یاد و خاطره ۹۲ هزار شهید بسیجی دفاع مقدس، شهدای مدافع امنیت، مدافع سلامت و مدافع حرم و همه پیشکسوتان، اساتید و پیرغلامان بسیجی که در بین ما نمی‌باشند را گرامی می‌داریم.

درحقیقت بسیج مردمی‌ترین نهاد در کشور می‌باشد که برخاسته از دل مردم و در عرصه‌های مختلف نقش راهبری و پیش‌برندگی نظام و انقلاب را برعهده دارد و یکی از موثرترین نهاد‌ها در حفاظت و حراست از دستاورد‌های انقلاب و ارزش‌ها می‌باشد.

جامعه ستایشگران مذهبی، شاعران بسیجی، مداحان بسیجی و فعالین بسیجی در هیآت مذهبی، سنگربانان جبهه فرهنگی انقلاب و سفیران ولایت فقیه هستند که با تأسی از تفکر ناب و راهبردی اسلام، مشق و مأموریت رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) را در عرصه‌های معنوی و نورانی برعهده دارند.

ذاکران بسیجی آل‌الله با تأسی از مکتب سلیمانی و روح مطهر سردار دل‌ها که به مثابه خورشیدی بر تارک مسلمین جهان می‌درخشد در مقابل دشمنان اسلام ایستاده و در تریبون‌های معنوی اهل‌بیت تا آخرین نفس از آرمان بلند ارزش‌های اسلام، انقلاب و ولایت فقیه دفاع می‌کنند.

بسیج مداحان و هیئات مذهبی استان قم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک به همه ذاکران آل‌الله بسیجی استان، از همه تلاش‌ها و مجاهدت‌های این قشر اثرگذار در راستای ترویج فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال، آزادگی تقدیر و تشکر می‌نماید و آرزوی علو درجات را برای شهدای عزیز امام شهیدان و شفای همه جانبازان و ایثارگران سرافراز بسیجی را از خداوند متعال تحت توجهات حضرت، ولی عصر (ع) و رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت (مدظله‌العالی) مسئلت دارد.

سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی قم

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار