خبرهای داغ:
به مناسبت هفته بسیج، آیین تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 1400 با حضور دانش آموزان، والدین آنها و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان خوسف برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۹۲۳۴۰
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خوسف،آیین تجلیل از برترین های کنکور سراسری 1400 با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان و دانش آموزان برتر کنکور سراسری به همراه والدین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

نورمحمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوسف ضمن گرامیداشت هفته بسیج سازندگی گفت: علی رغم شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس های درس به صورت غیر حضوری، پیشرفت ملموسی در نتایج امتحانات نهایی و موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری سال 1400 حاصل شد و در سال گذشته با همکاری موسسه خیریه حضرت رسول اکرم(ص) و همراهی خادمیاران رضوی تلاش قابل ستایشی در راستای موفقیت دانش آموزان شهرستان صورت پذیرفت که نتایج و دستاوردهای دانش آموزان به خوبی بیانگر پیشرفت در سطح استان است.

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت های فرمانداری و سایر نهادهای همراه شهرستان در راستای موفقیت دانش آموزان کنکوری خاطرنشان کرد: آینده دیار گلهای نرگس دست شما علم آموزان می باشد و از همه شما دعوت می کنم تا برای ادای دین به زادگاه خویش، به آبادانی شهرستان و منطقه خود کمر همت بسته و تلاش نمایید.

آخوندی فرماندار شهرستان بر نقش مهم تعلیم و تربیت در دین مبین اسلام اشاره کرد و گفت: شهرستان خوسف منطقه ای با غنای علمی و فرهنگی و دانشمند پرور بوده و همیشه زبانزد در شرق کشور است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خطاب به دانش آموزان و دانشجویان

نیز خاطرنشان کرد: امید به آینده باید در سطح جامعه گسترش یابد و جوانان و نوجوانان آینده داران و طلایه داران کشور در چالش های پیش رو هستند.

نور محمدی افزود: داشتن همت و پشتکار را یکی از معیارهای مهم رسیدن به اهداف عنوان کرد و افزود: دانش آموزان و دانش جویان باید با برنامه ریزی، همت و پشتکار اهداف خود را مشخص کرده و برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار