منتظری گفت: در کمیسیون فرهنگی مجلس با معاون فرهنگی سازمان بسیج و کمیته های آن نشستی برگزار شد تا بتوانیم چتر حمایت‌های خود را از بسیجیان بزرگتر کنیم.
کد خبر: ۹۳۹۲۴۹۶
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷

چتر حمایت مجلس از بسیج گسترده تر می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  بسیج یک فرهنگ سعادت آفرین است و تجربه گام نخست انقلاب اسلامی نشان داد که تفکر بسیجی تفکر نجات بخش است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری تفکر بسیج را در کشور رمز موفقیت و سربلندی می داند و این تفکر و اندیشه به عنوان یک مدل در دستور کار کشور قرار گرفته و توانست در عرصه های علمی و تخصصی از این تفکر استفاده کنیم که نمونه های درخشان آن را شاهد هستیم.

منتظری افزود: در فرهنگ بسیج کار برای رضای خدا است و خلوص بسیجی یک تفکر به شمار می رود و حضرت امام (ره) با آن جایگاه به صفا بسیجیان غبطه می خورد.

نائب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: در میدان بودن یکی دیگر از ویژگی بسیجی به شمار می رود و هر جا که نیاز است بسیجیان برای رفع مشکلات اقدام می کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در همه حوزه ها بسیجیان در میدان هستند، نگاه بسیجیان ولایت محوری است و یکی دیگر از ویژگی بسیجی روحیه جهادی به شمار می رود و اگر در دوران دفاع مقدس بسیج را نداشتیم به این افتخارات با شکوه دست پیدا نمی کردیم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بسیجیان دشمنان را با شکست های متعددی رو به رو کردند و شجاعت و شهامت یکی از ویژگی بسیجیان است و با وجود اینکه اکثر بسیجیان در دفاع مقدس نوجوان و جوان بودند مثل یک سردار عمل کردند و توانستند صحنه های با شکوهی را ایجاد کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در کمیسیون فرهنگی مجلس با معاون فرهنگی سازمان بسیج و کمیته های آن نشستی برگزار شد تا بتوانیم چتر حمایت‌های خود را از بسیجیان بزرگتر کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار