در پیام تبریک فرمانده سپاه چالدران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آمده است: هفته بسیج یادآور ایثار فرزندان ایران اسلامی است.
کد خبر: ۹۳۹۲۶۳۷
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از چالدران، فرمانده سپاه چالدران  قهرمان درستی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد

«امام خمینی رحمت الله علیه»

هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی های فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگاران شجره طیبه ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد که نشان از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم، دانش آموز، دانشجو، معلم روحانی، ماموستا، کسبه و بازاریان همه و همه به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی جوانه زد، بسیج همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است.

 بعد از دفاع مقدس هم در تمام عرصه های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی و حوادث طبیعی با تمام توان و اخلاص به یاری مردم و کشور شتافتند و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج به میدان آمده است تا از خدمات پزشکی، ضدعفونی معابر و کمک های مومنانه و طبق فرمایش مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد برای همه میدان ها.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت، اینک، اندیشه فراگیر و گسترده در کشور است.

اینجانب هفته مبارک بسیج را که به شعار بسیج پاره تن مردم مزین گشته است، به همه بسیجیان سرافراز و مردم همیشه در صحنه شهرستان چالدران تبریک عرض می ‌کنیم و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم. انشاالله

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار