خبرهای داغ:
مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛
باجلان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در قزوین خبر داد.
کد خبر: ۹۳۹۲۸۷۰
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳

قزوین_ عطا باجلان مسوول تربیت بدنی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین با اشاره به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده بیان کرد: به مناسبت هفته بسیج همایش بزرگ پیاده روی خانواده برگزار می شود که شرکت در این همایش برای عموم آزاد است.

وی گفت: این همایش با هماهنگی و مشارکت معاونت تربیت بدنی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، جامعه بسیج ورزشکاران و معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین و یک شرکت خصوصی برگزار خواهد شد و در پایان مراسم به نفرات برتر هدایای نفیسی از جمله تبلت و دوچرخه اهدا می شود.

باجلان با اشاره به مسیر برگزاری همایش پیاده روی خانواده اظهار کرد: این برنامه از مقابل هتل لاله آغاز و تا تپه نورالشهدا ادامه دارد و محدودیت سنی برای این همایش وجود ندارد.

مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: امیدواریم با بهبود وضعیت شهرهای کرونایی بتوانیم برنامه های بیشتری برگزار در راستای نشاط بخشی به جامعه و خانواده اجرا نماییم.

گفتنی است همایش بزرگ پیاده روی خانواده ساعت ۸ صبح روز پنجشتبه ۴ آذر ماه سال جاری از محل تالار شهر به سمت تپه نورالشهدا برگزار می شود.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها