معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان:
زنجان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه کیفیت ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود،گفت: ساخت و ساز مسکن باید درست و با طراحی های مناسب و برنامه‌ریزی شده باشد.
کد خبر: ۹۳۹۳۰۳۷
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ مهرداد سلطانی در جمع مدیران حوزه حمل و نقل، گفت: اقدامات خوبی در حوزه مسکن استان زنجان انجام گرفته و باید ساخت و ساز مسکن در این استان با قوت بیشتری انجام شود.  

 

کیفیت در ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود

 

وی با بیان اینکه کمیت تولید مسکن طی سالهای گذشته در استان زنجان مطلوب بوده است، بیان کرد: عقب ماندگی سالهای گذشته در حوزه مسکن در حال حاضر با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان جبران می شود و فعالیت های خوبی را در حوزه ساخت و ساز مسکن شاهد هستیم.  

 

معاون عمرانی استاندار زنجان به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان از ظرفیت مهندسین و پیمانکاران توانمند، ماهر و متخصص در اجرای پروژه های مسکن استفاده می‌کند و این یک اقدام بسیار مبارکی است که از تمام ظرفیت‌ها برای ارتقای تولید مسکن استفاده می‌شود.  

 

سلطانی با بیان اینکه کیفیت ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود، ادامه داد: ساخت و ساز مسکن باید درست و با طراحی‌های مناسب و برنامه‌ریزی شده باشد.  

 

وی افزود: باید در شان مردم این استان واحدهای مسکونی با کیفیت ساخته شود و به مولفه فضاها  و کیفیت ساخت و ساز توجه شود.  

 

معاون عمرانی استاندار زنجان بیان داشت: کاستی‌هایی که در طراحی و ایجاد فضاهای شهری در حوزه مسکن طی سالهای گذشته بوده در پروژه‌های مسکن مورد توجه قرار گرفته و فراموش نشود و مسکنی با دوام و با کیفیت به مردم تحویل داده شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار