تبریز- فرمانده تیپ امام زمان(عج) نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: امروز بسیج مرواریدی گرانبهاست و درخشش این درّ زیبا، تمام مستضعفان جهان را علیه استکبار جهانی متحد و یکدل کرده است.
کد خبر: ۹۳۹۴۰۵۷
|
۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مصطفی محمدی در جمع صدها نفری بسیجیان میانه با بیان گوشه هایی از خدمات گسترده، غیرقابل انکار و اثربخش بسیج، اظهار داشت: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون، هر کجا مشکلی گریبانگیر نظام و انقلاب بوده است، بسیج آنجا حضور یافته و حماسه آفرینی کرده است.

    وی اضافه کرد: بسیج با حضور صدها هزار نفری در جنگ تحمیلی، حماسه ای عظیم خلق کرد و پس از جنگ نیز در دوران ها و عرصه های مختلف، در بحران های طبیعی و غیرطبیعی، در رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی و ... شاهد نقش آفرینی های بسیار زیبای این نهاد مقدسیم.

سردار محمدی رشد روزافزون و گسترش تفکر بسیج در سراسر جهان را یادآور شد و گفت: اینک نه تنها ملت ایران از این موهبت الهی و برکات آن متنعم هستند بلکه تمامی ملت های آزاده جهان از این مولود انقلاب، بهره مندند و این برکات بوضوح در کشورهای منطقه قابل رویت و درک است.

وی شکل گیری نهضت های بزرگ مردمی و تشکیلات مردم نهاد ضداستکباری در جهان را آثار و برکاتی از بسیج دانست و تصریح کرد: امروز به یمن وجود و درخشش این در گرانبها، شاهد افول روزافزون قدرت استکبار در جهان و فرار آنان از منطقه ایم.

امروز بسیج همه مستضعفان جهان را علیه استکبار یکدل کرده است

   وی در ادامه با حضور در منزل شهیدان داور و علیرضا محمدی و دیدار با مادر این دو شهید، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

   حماسه شکوه و پایداری با حضور صدها نفری بسیجیان در ورزشگاه شهید جعفری میانه و همچنین در شهرهای ترکمانچای، ترک و آقکند میانه برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار