سردار شاهوارپور گفت: تمهیدات خوبی که دولت اندیشید موجب شد تا دستیابی به واکسیناسیون حداکثری صورت بگیرد و این امر نشان‌دهنده میزان مشارکت و اعتماد بالای مردم با دولت در این زمینه است.
کد خبر: ۹۳۹۵۶۳۱
|
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان پیرامون عملکرد صد روزه دولت سیزدهم اظهار کرد: جریان انقلاب اسلامی تاکنون نشان داده که حیات خود را در خدمت به مردم می‌داند. از نظر امام خمینی (ره)، مهم‌ترین وظیفه دولت، خدمت به مردم است به طوری که ایشان اهمیت خدمت به مردم را نشانه «شرافت» دولت‌مردان معرفی می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر برنامه و بودجه امسال را دولت قبلی پیشنهاد داده و تنظیم کرده دولت جدید ناچارا هرکاری هم کند روی برنامه دولت قبل دارد حرکت می کند وبه نظر می رسد نمی تواند در زمینه بودجه کاری انجام دهد.

شاهوارپور با بیان اینکه حدودا ۱۲۰روز از تحویل مسند ریاست جمهوری توسط سید ابراهیم رییسی می گذرد، افزود: سه ماه برای ارزیابی اقدامات یک دولت، زمان بسیار کوتاهی است اما برخی اتفاقات و تغییر روش‌ها در همین مدت اندک خودش را نشان داده و اقدامات مهمی در حوزه‌های واکسیناسیون علیه بیماری کرونا، تأمین کالاهای اساسی و امنیت غذایی، مسکن و انرژی صورت گرفته است.

 فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان عملکرد دولت در بحث واکسیناسیون را قابل تحسین دانست و گفت: با توجه به اینکه کووید۱۹ یک پاندمی جهانی است و بسیاری از کشورهایی چون آمریکا جز اولین تولیدکنندگان واکسن کروناست و زودتر از ایران اقدام به تولید و تزریق واکسن فایزرکرده اند اما اکنون شاهد هستیم که آمار تلفات روزانه آنهادر مقایسه با کشور ما چقدر متفاوت است.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم در زمینه تولید داخلی، واردات واکسن و توزیع و تزریق یک حرکت عظیم در بحث واکسیناسیون انجام داد که همین امر موجب شد تا تلفات ایران روز به روز کاهش یافته است و این موضوع نشان از عزم جزم و عملکرد خوب دولت دارد.

این مقام مسئول عنوان کرد: تمهیدات خوبی که دولت اندیشید موجب شد تا دستیابی به واکسیناسیون حداکثری صورت بگیرد که البته این امر نشان‌دهنده میزان مشارکت و اعتماد بالای مردم با دولت در این زمینه است.

شاهوارپور بیان کرد: چنین اقداماتی نشان از کارآمدی دولت جدید دارد اما مشکلات و بدهی هایی که از دولت قبل برجای مانده است در سه ماه قابل حل نیست و باید حداقل یکسال بگذرد تا بتوانیم عملکرد را ارزیابی کنیم.

 فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان عنوان کرد: برای ارزیابی کارآمدی دولت در زمینه های مختلف باید منتظر اتفاقاتی باشیم که دیر یا زود نتایج خود را در بازارهای مختلف اقتصادی و مالی نشان خواهند داد.

وی با بیان اینکه مسایل معیشتی مردم، همچنین مهار گرانی و تورم باید سامان‌دهی شود،گفت:این دولت باید هر چه زودتر به اولویت های اصلی مردم بویژه در حوزه معیشت و مهار بازار خصوصا مسکن و هرچه که نیاز مردم است ،حرکت جدی را که شروع کرده ادامه دهد.

شاهوارپور در پایان اظهارداشت: نوید این است که یک مجموعه هماهنگ در کشور وجود دارد و مسئولان مربوطه نیز به‌شدت پیگیر بوده، فعالیت می‌کنند و انگیزه بسیار بالایی برای خدمت‌رسانی دارند.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار