ساری- فرمانده سپاه رامسر با تاکید بر تحقق تمدن نوین اسلامی، گفت: قرارگاه جهاد فرهنگی برای هم افزایی دستگاه ها، ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های فرهنگی تشکیل شد
کد خبر: ۹۳۹۵۷۸۹
|
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵

به گزاشر خبرگزاری بسیج از مازندران، سرهنگ محمدرضا خمسیه فرمانده سپاه رامسر در جمع بسیجیان با اشاره به اینکه  بسیج در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی کرده است گفت: بر اساس سند راهبردی و بیانیه گام دوم انقلاب شاهد تحقق بسیج در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.

سرهنگ خمسیه  افزود: ستاد‌های محلی و قرارگاه محله محور در محلات در هفته بسیج تشکیل شد و پیام هفته بسیج جانفشانی، ایثار، از خودگذشتگی و رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه رامسر تصریح کرد: با تدابیر هوشمندانه و عالمانه مقام معظم رهبری در راستای تحقق بسیج ده‌ها میلیونی با تمرکز ۸ میلیون جوان انقلابی در راستای مردم سالاری اسلامی پیش خواهیم رفت.

سرهنگ خمسیه  با تاکید بر اینکه نقش آفرینی جوانان با همراهی پیشکسوتان در راستای تحقق مردم سالاری دینی موثر خواهد بود گفت: علم و پژوهش، معنویت، اخلاق، تقویت اقتصاد مقاومتی، عدالت، مبارزه با فساد، عزت ملی، روابط خارجی و مرز بندی با دشمن از اقدامات ارزنده بسیج است.

فرمانده سپاه رامسر با اشاره به نقش ارزنده بسیج و سپاه در کمک مومنانه با هم افزایی همه دستگاه‌ها و با همراهی خیرین و مسئولین تصریح کرد: در ایام کرونا ده‌ها هزار بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

سرهنگ خمسیه افزود: فعالیت‌های گروه‌های جهادی در راستای حمایت از تولید و اشتغال و ارائه تسهیلات برای اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است و در ایام کرونا گروه‌های جهادی در بیمارستان‌ها و مراکز واکسیناسیون فعالیت داشتند.

فرمانده سپاه رامسر اضافه کرد: گروه‌های جهادی با راه انداری کارگاه تولیدی ماسک و لباس بیمارستانی موفق شدند ۲۰۰ هزار ماسک و هزاران لباس بیمارستانی تولید و ارائه کنند.

سرهنگ خمسیه گفت: جهت اینکه اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی محقق شود همه اقشار و گروه‌ها برای اعتلای انقلاب اسلامی کوشا باشند.

فرمانده سپاه رامسر افزود: قرارگاه محله مهدوی با مدیریت و فرماندهی امام جمعه و فرماندار و اعضای قرارگاه تشکیل شد و تلاش کنیم قرارگاه محلات شکل بگیرد و در راستای اهداف مشترک انقلاب اسلامی گام‌های موثری برداریم.

سرهنگ خمسیه  با تاکید بر تحقق تمدن نوین اسلامی گفت: قرارگاه جهاد فرهنگی برای هم افزایی دستگاه ها، ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های فرهنگی تشکیل شد و قرارگاه فضای مجازی با توجه به گسترده شدن آن و با آموزش و سواد رسانه‌ای محقق شود.

فرمانده سپاه رامسر در پایان سخنان خود یادآور شد: با توجه به شرکت‌های دانش بنیان، در سطح پایگاه‌های علمی باید فعال‌تر شود و سبک زندگی اسلامی و تحکیم خانواده مورد توجه قرارگیرد و کارگروه‌های تخصصی در کنار هم قرار گرفته و با هم افزایی نخبگان و فرهیختگان در راستای پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی گام‌های محکمی برداریم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار