سردار کریمی گفت: در آخرین ارزیابی که در راستای اجرای برنامه پنج ساله مسکن کارکنان سپاه در سطح کشور توسط بنیاد تعاون سپاه انجام شده، قرارگاه مسکن سپاه استان مرکزی رتبه دوم را در کشور کسب کرده و خوشبختانه استان در شاخصه های اجرای برنامه ۵ ساله مسکن عملکرد قابل قبولی دارد.
کد خبر: ۹۳۹۷۴۴۲
|
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی، سردار «محسن کریمی» فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به موفقیت قرارگاه مسکن سپاه استان مرکزی در اجرای برنامه پنج ساله مسکن اظهار کرد: در کنار همه رسالت ها و خدمت رسانی هایی که سپاه به مردم و ولی نعمتان انقلاب ارائه می دهد اجرای برنامه ۵ ساله مسکن تحت عنوان پروژه شهرک شهید «سلیمانی» اراک در دستور کار سپاه روح الله استان مرکزی است. 

وی افزود: بیش از یک سال و نیم از اجرای پروژه مسکن شهرک شهید «سلیمانی» میگذرد که با اقدام جهادی و تلاش های شبانه روزی شرکت جهاد خانه سازی امروز پیشرفت مرحله اول آن به ۴۸ درصد رسیده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های داخلی از ویژگی های برجسته شهرک شهید «سلیمانی» است که مجموعا ۱ هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی است و مرحله اول آن ۷۰۰ واحد و باقی آن در مرحله دوم ساخته می شود و هر آپارتمان ۶ طبقه است.

وی ادامه داد: در آخرین ارزیابی که در راستای اجرای برنامه پنج ساله مسکن کارکنان سپاه در سطح کشور توسط بنیاد تعاون سپاه انجام شده، قرارگاه مسکن سپاه استان مرکزی رتبه دوم را در کشور کسب کرده و خوشبختانه استان در شاخصه های اجرای برنامه ۵ ساله مسکن عملکرد قابل قبولی دارد.

سردار کریمی اضافه کرد: استان مرکزی همانگونه که در گذشته با اجرای برنامه هایی چون کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس ۶۲۰۰ شهید به کشور الگوی موفق ارائه و رتبه برتر نیز کسب کرده امروز با ساخت شهرک شهید «سلیمانی» به دنبال ارائه الگو است.

وی همچنین با اشاره به موفقیت های بسیج سازندگی استان مرکزی در اجرای پروژه ها بیان کرد: یکی دیگر از موفقیت های اخیر استان مرکزی، اجرای پروژه های محرومیت زدایی با مشارکت مردم است که در مجموع و در طی پنج سال اخیر بیش از ۴۷۰ میلیارد تومان خدمات محرومیت زدایی و خدمت رسانی در سطح استان انجام شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: تشکیل ۱۲۵۰ گروه جهادی به استعداد ۲۵ هزار جهادگر بسیجی، راه اندازی ۷۰۰ صندوق قرض الحسنه مردم پایه و ۵۰ تعاونی، اجرای بیش از ۱۶۵۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در پنج سال اخیر، تحویل بیش از ۷۰۰ واحد مسکن محرومین، ارسال ۹ میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی استان مرکزی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان از جمله اقدامات دیگر است که مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت ها مهمترین شاخصه آنها است.

وی خاطر نشان کرد: رویکرد سپاه در استان مرکزی که کار مردم توسط خود مردم است مشارکت مردم در کنار جهادگران بسیجی را رقم زده  که دستاورد آن انجام اقدامات چشمگیر و خدمات گسترده در حوزه معیشت و خدمت رسانی است و این مسیر با قوت و شتابنده در همه بخش ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار