در مراسمی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور؛
در مراسمی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی فارس معرفی شد.
کد خبر: ۹۳۹۷۸۷۰
|
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در شیراز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز، رئیس کل دادگستری، اعضای شورای شهر، مدیران کل صداوسیما و فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و خانواده معظم شهدا برگزار شد، آیت الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با تقدیر از خدمات حجت‌الاسلام مهرابی و اعلام حمایت از مدیرکل جدید، اظهار داشت: چه بخواهیم چه نخواهیم، در یک جنگ نابرابر فرهنگی قرار داریم و هرکس مرتب این مسئله را به خود یادآور نشود، ممکن است در انتخاب راه اشتباه کند.

وی با بیان اینکه ما به عنوان ملت ایران در یک طرف این جنگ قرار داریم، تاکید کرد: امام راحل راه پیروزی را به ما نشان داده و آن، با هم بودن است که امام(ره) فرمودند با یک ملت نمی‌توان جنگید و مقام معظم رهبری هم بر وجود جبهه (به معنی همه) فرهنگی، تاکید دارند.

امام جمعه شیراز گفت: در عرصه کار فرهنگی و اقتصادی باید این جبهه ایجاد شود که در عرصه اقتصادی خیلی از این جبهه دوریم و هر کاری شده، هرکس برای خودش بوده و همگانی نبوده است، اما اگر جبهه شویم، مشکلات اقتصادی هم حل می‌شود.

نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد: باید ولایت خدا، پیامبر، اهل بیت و نائب‌الامام، ولی فقیه را قبول کنیم تا حزب‌الله و غالب شویم.

وی با بیان اینکه در عرصه فرهنگ و تبلیغ جبهه شدن کار سختی نبوده و به همراهی و ائتلاف در این زمینه اشاره کرد و با تاکید بر اینکه می‌توان این فعالیت را قوی‌تر هم کرد، تصریح کرد: با هماهنگی بیشتر، می‌توان به نتایج بهتری هم دست یافت.

امام جمعه شیراز ایستادن همه در زیر پرچم ولایت را دور ندانست و گفت: زیر این پرچم که قرار بگیریم، باید سازماندهی و تشکیلات داشت، اما باید همه احساس کنند که یکی هستند و رمز پیروزی، برادری است.

آیت‌الله دژکام گفت: اکنون فرصت بسیار مغتنمی ایجاد شده تا با اتکا به درون و با توکل به حضرت حق، مسائل را حل کنیم.

مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی فارس معرفی شد

رضا محمدیان، عضو شورای شهر و رئیس هیئات مذهبی فارس در ادامه این مراسم، با بیان اینکه با اطمینان شهادت می‌دهم که حجت‌الاسلام مهرابی در ایام مسئولیتش پای کار دستگاه امام حسین (ع) ایستاد، همین کار را دارای خیر دنیا و آخرت عنوان کرد و گفت: مجموعه هیئات مذهبی، مدیران کل مختلفی را در سازمان تبلیغات تجربه کردند، اما کار وی، بسیار تأثیرگذار، با احترام و قوی بود که در اذهان ماندگار خواهد بود.

وی با بیان اینکه تقاضا داریم به فارس و شیراز با توجه بیشتری دیده شود، گفت: شیراز با سابقه مذهبی و فرهنگی که دارد، باید بیشتر مورد توجه مسئولین باشد چراکه می‌تواند به عنوان پایتخت فرهنگی و مذهبی جنوب کشور باشد و این عنوان، نباید فقط در شعار باشد، که باید با همت و توجه ویژه، اتفاق بیفتد.

حجت الاسلام مهرابی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی فارس هم در ابتدای برنامه، با گرامیداشت یاد شهدا، به‌خصوص شهید دستغیب، و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به ارائه گزارش کار مسئولیت خود پرداخت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها