سردار ادیبی گفت: رسانه‌ها باید از ظرفیت فضای مجازی نهایت بهره را ببراند و سوژه‌های گوناگون حوزه دفاع مقدس را پرورش داده و با زبان روز به مخاطب انتقال دهند.
کد خبر: ۹۳۹۷۸۸۷
|
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰

 سردار «نادر ادیبی» دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور امروز با حضور در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان از این اداره کل بازدید کرد.

وی خدمت در حوزه دفاع مقدس را یک موهبت دانست و اظهار داشت: رسالت اصلی ما انتشار فرهنگ دفاع مقدس است و نشر حداکثری و محتوایی این فرهنگ غنی بر عهده شما رسانه‌های متعهد است.

سردار ادیبی گفت: باید از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای و هنری استان استفاده کرد و قطعا جذب فعالین رسانه‌ای با عنوان خادمین حوزه دفاع مقدس می‌تواند بازوی محرک شما در امر اطلاع‌رسانی حداکثری باشد. رسانه‌ها باید از ظرفیت فضای مجازی نهایت بهره را ببراند و سوژه‌های گوناگون حوزه دفاع مقدس را پرورش داده و با زبان روز به مخاطب انتقال دهند.

وی در پایان این بازدید از رسانه‌های خوزستان به عنوان پایتخت دفاع مقدس خواست که در انتشار و ترویج محتوایی حرکت عظیم راهیان نور و تاثیر این نهضت مردمی بر افکار عمومی و نسل جوان نهایت همکاری را همچون همیشه در این حوزه داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار