تبریز- فرماندار میانه، کسب آگاهی و تلاش برای آگاهی بخشی را از خصوصیات دانشجوی انقلابی و ولایی برشمرد و گفت: بصیرت دانشجویان، دشمن را از دستیابی به اهدافش مایوس می کند.
کد خبر: ۹۳۹۷۹۶۴
|
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مسعود سعادتی در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور میانه،  با هشدار نسبت به اینکه دانشجویان و محیط دانشجویی همواره مورد طمع دشمنان و معاندین نظام است، یادآور شد: دامن زدن به برخی مسائل و مشکلات دانشجویان و حوزه دانشگاه ها از اهداف دشمنان انقلاب و نظام بوده و هست اما دانشجویان ما با بصیرت و آگاهی لازم دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام می‌گذارند.
وی عدالت خواهی و استکبار ستیزی را فلسفه اصلی برای نام گذاری روز دانشجو عنوان کرد و افزود: دانشجویان ما در زمان قبل و بعد از انقلاب همیشه به دنبال عدالت و مطالبه حق مردم بودند و در ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ رسالت دانشگاهی خود را با هوشیاری و بصیرت خود به منصه ظهور رساندند.
سعادتی رسیدن ایران به استقلال کامل را بزرگترین دستاورد انقلاب بدون دخالت هیچ بیگانه ای بیان کرد و اظهار داشت: بر این امر همه حتی دشمنان دیرینه نظام معترف هستند بنابراین اگر می خواهیم به پیشرفت و تعالی همه جانبه برسیم باید به میدان آمده و آینده منطقه و کشور خود را بسازیم که در این میدان دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور نقش اصلی را عهده دارند.
وی با بیان اینکه هیچ کس به جز یک ایرانی نمی تواند دلسوز آینده خود و مملکتش باشد تاکید کرد: برتری هر کشوری محصول تلاش و تفکر ملت آن کشور است که امیدواریم ملت ما به ویژه جوانان و دانشجویان این مرز و بوم بتوانند با خدمت صادقانه و خالصانه و تلاش و تفکر والا برای پیشرفت روزافزون و اقتدار هر چه بیشتر این نظام و مملکت قدم بردارند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان آمار و شاخص‌های شهرستان در حوزه دانشگاهی و وجود بسیاری از مراکز علمی مطرح استان به صورت مستقل و یا زیر مجموعه گفت: میانه شهری دانشگاهی با ظرفیت انسانی و فکری بالاست.
آیین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور میانه برگزار شد و در پایان از دانشجویان برتر این دانشگاه با اهدای لوح و هدایایی تجلیل گردید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها