خبرهای داغ:
سردار رفیعی آتانی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب" این جنگ یک گنج است". دنیای اسلام، شاهد آثار فراموش‌ناشدنی خون شهیدان و مجاهدت‌ها در عصر حاضر است.
کد خبر: ۹۳۹۸۰۷۷
|
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳

قزوین، به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج سردار رستمعلی رفیعی آتانی، فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین، در حاشیه بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور و با تاکید بر اهمیت امانت‌داری میراث شهدا توسط پاسداران و طلایه داران امروز جامعه تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب" این جنگ یک گنج است". بنابراین مهم‌ترین وظیفه ما راویان دفاع مقدس مطالبه این گنج‌ها از دل فرماندهان دلاور هشت سال دفاع مقدس و انتقال به نسل آینده است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: نسل امروز جامعه، مشتاق شنیدن خاطرات و رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس توسط راویان و جاماندگان میدان ایثار و شهادت هستند و ما هم پیمان می‌بندیم با حفظ و صیانت از این گنجینه ملی بغض‌های فروخورده‌ی این جاماندگان از کاروان شهادت را به شایستگی برای نسل اینده بازخوانی کنیم.

سردار رفیعی آتانی بیان کرد: دنیای اسلام، شاهد آثار فراموش‌ناشدنی خون شهیدان و مجاهدت‌ها در عصر حاضر است. امروز اثری از رژیم بعث عراق و صدام جنایتکار نیست و ما با ذکر یاد و نام شهدایی همچون حسن‌پور و الهیاری میهمان برادران عراقی خود در اجتماع بزرگ اربعین حسینی هستیم‌.

فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین در پایان با اشاره به حضور برخی از فرماندهان جنگ تحمیلی در عملیات والفجر هشت و روایتگری آنها در جمع رزمندگان خاطرنشان کرد: رزمندگان قزوینی در روزهای اولیه آغاز عملیات حضور موثری داشتند و طی چند روز چندبار جابه‌جا شدند و هیچ مانعی آنها را از جهاد فی سبیل الله باز نمی‌داشت.

لازم به ذکر است که در این بازدید آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین رزمنده دفاع مقدس و برادر ۲ شهید گرانقدر، برادران رزمنده فصیحی رامندی از فرماندهان عملیات خیبر، سردار کبیری و برادر ۲ شهید به بیان گنجینه های هشت ساله دفاع مقدس پرداختند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار