حجت الاسلام گرزین گفت: تاثیر بانوان در جامعه به مراتب پر رنگ تر و اثرگذارتر از مردان است.
کد خبر: ۹۳۹۸۴۳۴
|
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵

نقش پررنگ زنان در سازندگی خانواده و جامعه

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان؛ حجت الاسلام گرزین مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان در نشست هم اندیشی شریک الامام که در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهار کرد: همسران طلاب مصداق واقعی سربازان گمنام امام مان (عج) هستند.

وی افزود: اگر چه در ظاهر امر ممکن است همسران طلاب در بسیاری از مجالس حضور فیزیکی نداشته باشند ولی حضور و سایه آنها همیشه و همه جا بوده و احساس می شود.

گرزین با اشاره به فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: تاثیر بانوان در جامعه به مراتب پر رنگ تر و اثر گذارتر از مردان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همسران روحانی را مصداق کسانی دانست که به گفته امیرالمومنین در زمین گمنام و در آسمان ها مشهور هستند و افزود: همسران طلبه همواره در شرایط سخت همراهی خود را با همسرانشان در دفاع از انقلاب و اسلام به نمایش گذاشتند، در این راه متحمل سختی های زیادی شدند و زندگی خود را وقف کمک رسانی به خلق خدا کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: جبهه حق همواره در طول تاریخ از زمان پیامبر گرامی اسلام تا کنون مظلوم بوده و خوشا به حال کسانی که این مظلومیت را درک کرده و با ایثارگری خود در دفاع از حق بر می آیند.

وی در پایان همسر حاج قاسم را نمونه کامل یک زن همراه و اثر گذار معرفی کرد و اضافه کرد: درود خداوند بر همسر حاج قاسم سلیمانی و که با تحمل سختی های زیاد ۶۳ سال همسر خود را در تمام میادین سخت همراهی کرد و شرایطی را فراهم کرد تا سردار بتواند به بهترین شکل ممکن به اسلام و امام زمان خود خدمت کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار