حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر :
فرمانده سپاه آستانه اشرفیه با بیان اینکه سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی بصیرت فاطمی را الگوی خود می دانست اضافه کرد: شهید سلیمانی درس آموز مکتب فاطمی بود،
کد خبر: ۹۴۰۴۴۴۵
|
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از آستانه اشرفیه،  سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور ىر مراسم عزای شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله و سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شفیع  قراردادن شهدا، پایداری نظام و انقلاب را ثمره خون شهدای از صدر اسلام تا به امروز  دانست و اظهار كرد: امنیت، آرامش و آسایش امروز را مدیون قطره قطره خون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه روایت حماسه ها توسط راویان  دشمن را از اهداف دور می کند راز ماندگاری حادثه کربلا و واقعه عاشورا را  روایتگری حضرت زینب (س) دانست و تصریح کرد:  اگر روایت گری بانوی بزرگ و صبور دشت کربلا نبود امروز از وقایع کربلا آگاهی نداشتیم و این روایتگری حضرت زینب (س) بود قیام عاشورا و کربلا را زنده نگه داشت .

فرمانده سپاه شهرستان آستانه اشرفیه شهدا را درس آموز مکتب فاطمی عنوان کرد و گفت:  شهدای مدافع حرم امروز درس ایثار و از خودگذشتگی را از رزمندگان دفاع مقدس و آنها از امام خمینی (ره)  بنیان گذار انقلاب اسلامی که خود نیز از مکتب فاطمی درس گرفته است، آموخته اند.

یحیی پور با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که «خیلی از حقایق هست که باید تبیین بشود» جهاد تبیین را تاکید کرد و افزود: دشمن در حال آلوده کردن فضا برای همه بالاخص جوانان است و از این رو رهبر معظم  راه اندازی جهاد تبیین را تاکید دارند تا همانطور که در اقتدار نظام مقدس در موضوعات امنیتی روبه رشد هستیم  درموضوعات اجتماعی نیز ضعف ها را برطرف کنیم .

وی با بیان اینکه سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی بصیرت فاطمی را الگوی خود می دانست اضافه کرد: شهید سلیمانی  درس آموز مکتب فاطمی بود، او ضمن تمسک به حضرت فاطمه زهراس معتقد بود که حضرت فاطمه زهرا (س) الگوکامل ولایت پذیری است و خود نیز سرباز مدافع ولایت بود به حدی که قوام ایران اسلامی و بقای آن  را به رهبریت می دانست .

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار