مراسم سوگواری حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و شهادت سردار دلها در مسجداعظم اشکفتک با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۰۵۹۵۵
|
۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ نماینده مردم شهرستان های شهرکرد بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گرامیداشت.

احمد راستینه،به مکتب حاج قاسم اشاره کرد و گفت: باید به این انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) افتخار کنیم که انسان‌هایی را تربیت کرد که خود مکتب ساز شدند.

 نماینده مردم شهرستان های شهرکرد بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مکتب سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر گرفته از مکتب حضرت زهرا سلام الله علیها است.

وی،اظهار داشت: مکتب حاج قاسم همان وصیت نامه شهیداست که در آن به تبعیت از مقام معظم رهبری و حمایت از ولایت، در میدان بودن، دشمن شناسی، توجه به خانواده معظم شهدا، حمایت از نیروهای مسلح و انجام تکلیف سفارش شده است.

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ما باید مکتب حاج قاسم را الگو و سرلوحه خود قرار دهیم و از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه حمایت جدی داشته باشیم که عزت مردم به حمایت از این حکیم توانمند است.

اقامه نمازجماعت مغرب و عشاء، تلاوت آیات نورانی قرآن مجید، خیر مقدگویی و سخنان حجت‌الاسلام دکتر عرفان نژاد، قرائت حدیث شریف کساء، روضه خوانی، مداحی و سینه زنی، از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود که به همت هیئات‌ مذهبی حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، حضرت قاسم علیه السلام و هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک برگزار شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار