مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان:
سردار مرادحاجتی گفت: کمیته‌های تخصصی ما در استان برنامه‌های جدی خود را شروع کردند تا شاهد مراسم پایانی باشکوهی در شهر اهواز، مقر فرماندهی و تصمیمات اساسی دوران دفاع مقدس باشیم.
کد خبر: ۹۴۰۶۷۳۶
|
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳

سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان امروز در جلسه شورای هماهنگی دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» از تشکیل چند کمیته تخصصی در این خصوص خبر داد و اظهار داشت: همه ظرفیت‌های موجود اداره کل و دیگر مشارکت‌های استانی را به کار بستیم تا میزبان شایسته‌ای برای این رخداد بزرگ فرهنگی، هنری باشیم.

وی افزود: جهت برنامه ریزی منسجم تر و همچنین انجام برنامه های جانبی برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم اختتامیه، کمیته های تخصصی ایجاد کردیم تا تقسیم کار مناسبی در استان صورت بگیرد.

سردار مرادحاجتی گفت: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه «رسام» باید به محفلی برای هنرمندان فیلمساز دغدغه‌مند جهان تبدیل شود. محفلی که بستری ایجاد خواهد کرد برای انتشار آثاری که با دنیای پر از زر و زور استکبار مقابله هنری کنند و صدای مظلومیت ملت ها را به گوش عالم برسانند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اشاره به این که اهواز باید پایتخت رخدادهای هنری و ارزشی کشور باشد، متذکر شد: کمیته های تخصصی ما در استان از امروز برنامه های جدی خود را شروع کردند تا شاهد مراسم پایانی باشکوهی برای جشنواره در شهر اهواز، مقر فرماندهی و تصمیمات اساسی دوران دفاع مقدس باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار