ملایر-یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: امروز ایران جزء سه کشور اول دنیا در سایبر است و از نظر علمی، فناوری و تکنولوزی ابرقدرت جهان است.
کد خبر: ۹۴۰۷۹۳۶
|
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
امروز ایران جزء سه کشور اول دنیا در سایبر است

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار سالار آبنوش در یادواره سردار شهید محمدظاهر عباسی در مسجد چهارده معصوم(ع) ملایر، پیوند محکم بین امت و ولایت و امامت را مهم‌ترین مولفه اقتدار جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: تا زمانی‌ که این پیوند وجود دارد و در همه مسائل از رهبر معظم انقلاب پیروی می‌کنیم، هیچ آسیبی به نظام و انقلاب نمی‌رسد؛ همه دنیا می‌دانند که ما این اقتدار را در سایه‌سار ولایت به دست آورده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه شهدا خودآگاه و بصیر شدند تا به خداآگاهی برسند، افزود: امروز نیز در این فضا و توطئه‌های دشمن در عرصه فضای مجازی، باید با خودآگاهی، بصیرت و پیروی از ولایت، مسیر شهدا و امام راحل را دنبال کنیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه جمهوری اسلامی با گذشت بیش از چهار دهه از عمر انقلاب یک قدرت بین‌المللی است، ادامه داد: ۵۰ سال پیش این عظمت و قدرت را نداشتیم و ما را از نظر در پایین‌ترین طبقه انحطاط کشانده بودند.

وی خاطرنشان کرد: امروز تمام قدرت‌های بین‌المللی حالت پدافندی دارند و جبهه ما حالت آفندی دارد و این جمهوری اسلامی است که تعیین می‌کند کجا باید بازی کند.

سردار آبنوش با بیان اینکه به واسطه خودآگاهی و خدا آگاهی، ذوب در ولایت شده و ابرقدرت شدیم و هر روز یک قله را فتح کردیم، اظهار داشت: امروز ایران جزء سه کشور اول دنیا در سایبر است و از نظر علمی، فناوری و تکنولوزی ابرقدرت جهان است و موشک‌های ما هر هدفی را با کمترین خطا نشانه می‌گیرند و در بحث هسته‌ای صد درصد بومی هستیم.

وی با بیان اینکه این همه قدرت و اقتدار را در سایه‌سار ولایت به دست آوردیم، افزود: در حال حاضر از مسئولان جدید می‌خواهیم در سایه‌سار عقلانیت مطالبه‌گری کنند و از مدیران کاربلد استفاده کنند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس به موفقیت‌های دولت به ویژه در عرصه مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: هم اکنون باید خودآگاهی و بصیرتی که محمدظاهرها و شهدا داشتند و ذوب در ولایت بودند، ما نیز داشته باشیم و گوش به فرامین رهبر فرزانه انقلاب دهیم تا مشکلات آرام آرام رفع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار