حرم مطهر و نورانی رضوی در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) غرق در شادی و سرور است.
کد خبر: ۹۴۰۹۱۲۰
|
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، آستان ملکوتی رضوی در شب ولادت خجسته حضرت صدیقه کبری (س) زائران و مجاوران از اقصی نقاط کشور به بارگاه منور رضوی آمده اند تا عرض ارادت و تبریك میلاد مادر ولی نعمتشان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را به پیشگاه ایشان تقدیم كنند.

به همین مناسبت ویژه برنامه‌هایی امشب و فردا در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

هم اکنون در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی ویژه برنامه شب میلاد حضرت زهرا (س) در حال برگزاری است.

شعر خوانی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی، اجرای سرود و همخوانی گلدسته‌های حرم و مداحی از جمله این برنامه‌هاست.

همچنین در سوم بهمن ماه مصادف با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) نیز برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده است که از ساعت ۹:۳۰ صبح روز یکشنبه آغاز و تا ساعت ۱۱:۱۰ ادامه خواهد داشت.

قرائت دسته جمعی صلوات خاصه حضرت رضا (ع) و زیارت امین‌الله به نیابت از مادران آسمانی توسط امیر عارف، مداح و ذاکر اهل بیت (س)، همخوانی گروه سرود گلدسته‌های حرم، معرفی کتاب، شعرخوانی و دکلمه‌خوانی، سخنرانی حجت‌الاسلام سید مهدی واعظ موسوی، تجلیل و تقدیر از بانوان موفق انقلابی و اجرای مسابقات فرهنگی، از جمله برنامه‌های روز یکشنبه است.

در ویژه برنامه شام میلاد حضرت فاطمه (س) نیز که از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد، سیدرضا یعقوبی آل، در وصف حضرت زهرا (س) به شعرخوانی می‌پردازد و حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی سخنرانی خواهد کرد. اجرای سرود توسط گروه فدک الزهرا (س) و مدیحه سرایی توسط مهدی سروری، مداح و ذاکر اهل بیت (ع)، از دیگر برنامه‌های شام ولادت بانوی دو عالم در حرم مطهر رضوی خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار