خبرهای داغ:
سردار رفیعی آتانی عنوان کرد: بی شک اساتید دانشگاه انسان هایی وارسته و برجسته هستند که می توانند در حوزه «جهاد تبیین» علمدار باشند.
کد خبر: ۹۴۱۰۲۰۷
|
۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱

قزوین_ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، آئین تکریم و معارفه مسوول سازمان بسیج اساتید استان قزوین با حضور محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین علی معبودی، دکتر قاسمی سرپرست دانشگاه امام خمینی(ره)، حجت الاسلام زارعی مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و جمعی از مسوولان استانی در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.

سردار آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در این مراسم بیان کرد: آنچه امروز در بین اساتید در دانشگاه های کشور و استان قزوین، حفاظت و صیانت شود تبیین اهداف انقلاب است. مقام معظم رهبری فرمودند که اگر ضرورتی مهمتر از «تبیین» بود بیان می کردم. بی شک اساتید دانشگاه انسان هایی وارسته و برجسته هستند که می توانند در حوزه «جهاد تبیین» علمدار باشند.

وی گفت: امروز جامعه به «جهاد تبیین» نیاز دارد و اردوکشی دشمنان ما در حوزه مبانی فکری ماست. در عملیات های هجومی و دفاعی و امنیتی دیگر دشمن ناامید شده و ما دشمن را به بن بست رساندیم و آنها دیگر قدرت تصمیم گیری ندارند اما حوزه فکر و اندیشه و «جهاد تبیین» برای انقلاب عزیز ما، حوزه ای است که آنها ما را به میدان آوردند.

سردار آتانی عنوان کرد: امروز در آستانه ۴۳ سالگی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان ما در تلاش برای انحراف فکری جامعه همچون تاریخ قبل از اسلام هستند و این علم «جهاد تبیین» به دست اساتید دانشگاه ها باید برافراشته شود. امروز دشمنان در تلاش هستند جفایی که در حق امیرالمومنین اتفاق افتاد را در حق انقلاب اجرا نمایند و انقلاب اسلامی را با همه عظمت، مبانی و آثار ماندگار و عمل صالح و عالمگیرش را با دوران پیش از انقلاب مقایسه می کنند.

وی افزود: امروز علمداران «جهاد تبیین» باید از انقلاب و مبانی فکری انقلاب دفاع کنند. ما در میدان فکر و اندیشه به میدان می آییم و هیچ ترس و واهمه ای از فتنه های دشمن نداریم. ما کمونیست را به موزه تاریخ سپردیم و نظام سرمایه داری به موزه تاریخ می سپاریم. ما در حوزه فکر و اندیشه بسیار غنی هستیم و از مقایسه نمی هراسیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در ادامه یادآور شد: سردار سلامی بیان کرد که آمریکایی ها محکوم به شکست هستند و این امر قطعا در حال پیوستن به حقیقت است. نظام سرمایه داری در دوران کرونا، عنوان کردند که برای افراد سالخورده جامعه وقت نگذارند. تولید کنندگان تجهیزات پزشکی این نظام ها عنوان کردند که هر کسی پول بیشتری پرداخت نماید می تواند از تجهیزات و خدمات بهره مند شود و این نظام سرمایه داری است. اما نظام دینی و اسلامی با حفظ احترام به سالخوردگان جامعه، در ابتدا اقدام به حمایت از این قشر جامعه کرد.

سردار آتانی تصریح کرد: در تمام میدان‌هایی که با دشمن مواجه شدیم، ما پیروز و سرافراز میدان بودیم و امروز نیز در این میدان تبادل افکار و اندیشه ها باید باید با قدرت بایستیم. عمل موفق ما این است که مستضعفان و آزادی خواهان عالم انقلاب ما را به عنوان الگو قرار دادند. ما پیرو امام حسین(ع) هستیم که اگر آزادی خواهی عالمگیر شود انقلاب ما باید در افق نگاه عالم باشد و این میدانی است که اساتید دانشگاه‌ها، صاحبان و سنگربانان آن هستند.

در پایان از تلاش های دکتر نجاتی تقدیر و دکتر ذوالفقارزاده به عنوان مسوول سازمان بسیج اساتید استان قزوین معرفی شد.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار